Już 12 lutego snowboardziści zdominują zakopiański stok Harenda. Najlepsi podzielą między sobą 15 000 zł w gotówce.
Do startu w zawodach rozgrywanych na specjalnie przygotowanej skoczni, zaproszona została czołówka snowboardzistów z Polski i reprezentanci teamu Quiksilver: Matej Matys ze Słowacji i Jan Necas z Czech.

Quiksilver Snow Session

Obok nich na najeździe staną Piotr Tokarczyk, Marek Rauba i Maciej Afeltowicz, którzy zdobyli najwięcej głosów w rozgrywanym na You Tube i portalu 360mag.pl konkursie na dzikie karty.
Specjalnym gościem imprezy będzie Paulina Ligocka, reprezentatntka Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver. Pod jej okiem odbędzie się Roxy Rail Jam – część imprezy przeznaczona wyłącznie dla kobiet. Na specjalnie ustawionych przeszkodach, zgłoszone zawodniczki powalczą o 3 000 zł w gotówce i inne nagrody rzeczowe.
Snowpark na zawody jest już gotowy. Skocznia pozwala na oddawanie skoków na ponad 25 metrów, a boksy i raile zostały ustawione tak, by zawodniczki na każdym poziomie mogły pokazać swoje najlepsze tricki.
Poza emocjami związanymi z rywalizacją sportową, na tych którzy przybędą 12 lutego na Harendę czekają także inne atrakcje. Wszyscy chętni będą mogli przetestować sprzęt LibTech, DC, Gnu i Roxy. Red Bull zadba o dobrą atmosferę, DJ`ów i koncert na żywo. Całą imprezę zakończy zaś widowiskowe Night Session, rozgrywane na skoczni przy światałch i muzyce.
Warto odwiedzić stronę facebook.com/QuiksilverSnowSession, gdzie pojawiają się profile zaproszonych zawodników oraz wszelkie informacje na temat imprezy.

Previous post

BYE BYE WINTER week

Next post

Serwis Ski and Snow w Poznaniu

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.