Za kilka tygodni społeczność snowboarderów zgromadzi się w Hintertux, aby świętować 15. edycję legendarnego otwarcia parku Hotzone.tv w dniach 3-6 października 2019. Jest to idealna okazja, aby rozpocząć sezon dla wszystkich, którzy nie mogą się doczekać nadchodzącej zimy. Betterpark Hintertux zabłyśnie w najlepszym świetle, przemysł snowboardowy będzie obecny z najnowszym sprzętem snowboardowym do testowania, a ekscytujące konkursy i dobre imprezy to pewnik.

KONKURSY

15 lat otwarcia parku to dobry powód do świętowania. Właśnie dlatego pro-rider Werni Stock organizuje w sobotę „Werni Stock Invitational”. Zaproszeni riderzy podczas jamu i zaprezentują swoje umiejętności. Sesja jest otwarta dla amatorów. Może jedna z nich zaskoczy Cię? Jibbery znajdą coś dla siebie w sobotni wieczór podczas „Metal Battle Night Rail Contest” organizowanego przez SANE! Snowboard na dolnej stacji Hintertuxer Gletscher. Widzowie mogą spodziewać się pełnych akcji pokazów od zaproszonych riderów, a także amatorów, którzy mają szansę zakwalifikować się do głównej imprezy w sobotni poranek w Betterpark Hintertux.

WYDARZENIA BOCZNE GÓRA

Od czwartku będą dostępne najnowsze deski snowboardowe i nie tylko najważniejszych marek branżowych w centrum testowym. Każdy może skorzystać z okazji, aby przetestować sprzęt. W piątek rano wszystkie dziewczyny są zaproszone do „Girls Shred”, aby poprawić swoje umiejętności freestyle. W niedzielę najmłodsi riderzy zgromadzą się na „Kids Coaching”, który poprowdzai Marko Grilc. Na pewno będzie miał dla dzieci kilka dobrych rad, aby poprawić jazdę. Tymczasem dorośli wezmą udział w „Hangover Session”, aby zarobić kieszonkowe dzięki najbardziej kreatywnym i technicznym sztuczkom.

Oprócz akcji w górach Hotzone.tv Park Opening Hintertux słynie z imprez. Od czwartku do soboty zwierzęta imprezowe nie będą rozczarowane.

Aby zwiększyć oczekiwania na 15. rocznicę, sprawdź zwiastun otwarcia tutaj: https://youtu.be/OdMgxcyejCw

Znajdź szczegóły i aktualizacje dotyczące otwarcia parku Hotzone.tv na http://opening.hotzone.tv,

https://www.facebook.com/HotzoneParkOpeningHintertux/ lub Instagram @hotzoneopening, #hotzoneopening.

Pokoje można zarezerwować tutaj: www.tux.at.

Previous post

TORU ISHIYAMA Full Part

Next post

"BIGOSBROS" teaser

The Author

Michal

Michal