Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę ze Szkołą Sportów Ekstremalnych EHschool, która jest patronacką szkołą snowboardu SITS PZS. EHschool od wielu lat szkoli w najlepszych zagranicznych miejscówkach jak Val Thorens, Les2Alpes,Tignes, Villach czy Monterosa. Prowadzą szkolenia weekendowe w najlepszych polskich miejscówkach Zakopane, Białka Tatrzańska, Szczyrk, Wisła zawsze tam gdzie panują najlepsze warunki narciarskie.

Szkolenia, które prowadzą mają na celu nie tylko nauczyć was podstaw jazdy na snowboardzie czy nartach, ale także zarazić was pasją i zajawką. Z nimi w bezpieczny sposób postawisz pierwsze kroki na desce, nartach i nauczysz się elementów jazdy technicznej, freestyle’owej i freeride’owej. Patronat SITS PZS pozwala na szkolenie w zakresie stopni sprawności snowboardowej, które są potwierdzeniem techniki jazdy, oraz niezbędną drogą do pokonania, po to, by w przyszłości zostać instruktorem snowboardu SITS PZS i dołączyć do kadry snowboardowej. Jedną z metod szkolenia Ehschool jest wideo i fotocoaching, dzięki któremu kursanci mogą zaobserwować postęp w technice jazdy. Z zebranych materiałów powstają zajawkowe filmy, które są najlepszą pamiątka chwil spędzonych z EHschool. Do szkoleń również wykorzystywane są ćwiczenia na takich przyrządach, jak trampolina, gyroboard i trickboard, które poprawiają równowagę i wpływają na poprawę techniki jazdy na snowboardzie i nartach oraz rozwijają umiejętności freestylowe. Na wszystkich wyjazdach Ehschool prowadzone jest centrum testowe najlepszych firm snowboardowych i narciarskich takich jak: APO Snow, K2, Signal, 77project, Roxy, DC, Head itp.

Najbliższa impreza wyjazdowa organizowana przez EHschool to rozpoczęcie sezonu snowboardowego w kultowej miejscówce Les2Alpes. Wyjazd potrwa od 30 listopada do 9 grudnia 2012, a promocyjny koszt uczestnictwa to tylko: 1290 zł
Więcej szczegółów odnośnie wyjazdu znajduje się na stronie EHschool, lub w pliku pdf.

Previous post

One more time, relacja wideo z premiery

Next post

Maciek Długosz - edit 11/12

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.