Quiksilver Snow SessionLegenda polskiego hip – hopu wystąpi na największej imprezie snowboardowej sezonu
Już za 5 dni (12 luty), zakopiański stok Harenda stanie się jednym z najgorętszych miejsc na imprezowej mapie Polski. W czasie imprezy Quiksilver Snow Session rozegrane zostaną zawody Quiksilver Big Air i Roxy Ral Jam.
Swoje umiejętności na skoczni zaprezentuje 30 zaproszonych zawodników. Do startu na railach zaproszone są wszystkie chętne zawodniczki. Jest o co walczyć bo pula nagród pieniężnych wynosi w sumie 18 000 pln.
Więcej informacji w czytaj dalej…
Dla wielu osób wydarzeniem dnia będzie jednak koncert AbradAba, legendy polskiego rapu i członka słynnej grupy Kaliber 44. Występ zdobywcy Fryderyka za najlepszy album hip-hop, będzie z pewnoscią jednym z najciekawszych wydarzeń kulturalnych sezonu w zimowej stolicy Polski. Zanim na mobilnej scenie, będącej jednocześnie dachem przerobionego old-schoolowego autobusu znanego pod nazwą Red Bull Tourbus, pojawi się autor „Czerwonego Albumu”, opanują ją DJ Benito (BreakDaFunk) i Dj Prescot.
Specjalnym gościem imprezy będzie Paulina Ligocka, reprezentantka polski na Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver. Zachęci ona zawodniczki startujące w Roxy Rail Jam do pokazania swoich najlepszych trików.
Tym, którym nie wystarczą emocje związane z rywalizacją sportową i koncertami pozostaje zawsze spróbować własnych sił na jednej desce. Przez cały dzień na stoku Harenda będzie można testować sprzęt LibTech, DC, Gnu i Roxy.
– Snowboard to styl życia i najbardziej popularny sport zimowy uprawiany przez dzisiejszą młodzież. Chcemy inspirować młodych ludzi i pokazać jego najbardziej widowiskową odmianę i to w wykonaniu utalentowanych polskich i zagranicznych zawodników.
Snowboard to także dobra zabawa, do której zapraszamy wszystkich, którzy będą w tym czasie w Zakopanem – powiedział Piotr Łodziński Marketing Manager Quiksilver Polska.
Informacje na temat zawodników i imprezy znaleźć można na stronie www.facebook.com/QuiksilverSnowSession

Program inmprezy:
SOBOTA, 12 luty, HARENDA
9.00 – Otwarcie biura zawodów
10.00 – 11.45 Treningi Quiksilver Big Air & Roxy Rail Jam
11.45 – 12.00 Riders meeting
12.00-13.00 – Eliminacje BIG AIR
13.00 – 13.30 – Trening Roxy Rail Jam
13.30 – 14.30 – Roxy Rail Jam
14.30 – 15.00 – Rozgrzewka przed finałem BIG AIR
15.00 – 16.00 – Finał BIG AIR
16.00 – DJ Benito (BreakDaFunk) i Dj Prescot
17.00 – 18.00 – Koncert AbradAb
18.00 – 19.00 – NIGHT SESSION
19.00 – 19.15 – Dekoracja zwycięzców
21.30 – Afterparty, Dworzec Tatrzański
roxy rail jam

Previous post

ThirtyTwo w Head686Witów-Ski Snowpark

Next post

Relacja Roxy Snow 4 Girls Contest

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.