AST – Alpine Snowboard Team powstał w odpowiedzi na zmieniające się realia i wyzwania stające przed współczesnym sportem kwalifikowanym. Inicjatywa jest manifestacją nowego podejścia i myślenia w kontekście sportu zawodowego, jest zerwaniem z mentalnością bierną, oczekującą na rządową dotację.
Młodzi sportowcy z AST wzięli sprawy w swoje ręce i zamierzają aktywnie zabiegać o środki finansowe w oparciu o zasady rynkowe i nowoczesny marketing, w którym wszyscy partnerzy wspierający Team będą mogli liczyć na znaczące korzyści.

4board.pl został oficjalnym Patronem Medialnym Teamu.
Najlepsi polscy zawodnicy w snowboardzie alpejskim nie dostają ani złotówki na szkolenie. By nie rezygnować z marzeń i dążyć do poziomu światowej elity na twardej desce, zawodnicy AST Teamu postanowili postawić na własną inicjatywę i samemu znaleźć środki na szkolenie.

Założycielami grupy są :
Andrzej Gąsienica-Daniel – Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Seniorów, aktualnie 2-gi na liście światowej FIS z Polaków, powołany do Kadry Narodowej PZS,
Tomasz Kowalczyk – Mistrz Polski PGS Młodzieżowców, Medalista Mistrzostw Polski Seniorów, aktualnie 1-szy na liście światowej FIS z Polaków, Powołany do Kadry Narodowej PZS.

Andrzej i Tomek pokazują, że trzeba brać sprawy w swoje ręce!
„Głównym celem działań jest doskonalenie naszych umiejętności oraz reprezentowanie naszego kraju na arenie międzynarodowej przez co chcemy przyczynić się do rozpowszechnienia snowboardu w Polsce. Bierzemy udział w całorocznym cyklu treningowym zarówno w kraju jak i w zagranicznych ośrodkach zimowych takich jak lodowce Hintertux czy Stubai w Austrii” mówi Andrzej Gąsienica-Daniel.
Z uwagi na fakt, iż działając w izolacji ciężko jest osiągnąć sukces i odpowiednie nagłośnienie swoich osiągnięć, sportowcy zwrócili są o pomoc w promowaniu Alpine Snowboard Teamu do najbardziej liczących się serwisów internetowych, za pośrednictwem których będą w najbliższym sezonie zimowym informowali o sukcesach sportowych, a także udzielali porad miłośnikom snowboardu.
Jednym z priorytetów Teamu jest nawiązanie współpracy ze sponsorami . Więcej informacji w tej kwestii znajdziecie Państwo tutaj lub [email protected]
Zapraszamy również na nasz FanPage na portalu Facebook, gdzie klikając „lubie to” będziecie zawsze na bieżąco z tym, co słychać w świecie snowboardu alpejskiego.

Sponsorami Alpine Snowboard Teamu są:

Patronat medialny nad AST grupą objęli również:

Previous post

RED BULL I-BATTLE, Poznań - 3 LISTOPAD, KLUB POD MINOGĄ

Next post

LA CASSETTE - Pełen Film

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.