Już 13-14 marca w Spindlerowym Młynie odbędzie się Audi Snowjam 2015, który jest częścią zawodów FIS World Cup oraz World Snowboard Tour TTR. Będzie to jedyny europejski przystanek. Co roku na Audi Snow Jam do Spindla przyjeżdża cała masa prosów, a liczba widzów przekracza 10.000!

Snowjam jest częścią TTR Tour od 2006 roku i z roku na rok jest większy i lepszy. Ostatnia edycja w 2013 była kwalifikacjami FIS do olimpiady w Soczi. W tym roku jesteśmy dumni, że znów jesteśmy częścią World Snowboard Tour International oraz FIS World Cup Finals w tym samym czasie. Jest to pierwsze tego typu podwójne wydarzenie. Mówi organizator Martin Cernik

Podczas Audi Snowjam obecne będą:  corner jumps, raile, halfpipe i oczywiście big air. Największą atrakcją będzie na pewno night show na Big Air – quatrro® Best Tric, podczas którego riderzy pokażą prawdziwy styl i siądą grube tricki.

Warto wspomnieć, że Snowjam jest także muzycznym festiwalem na śniegu, scena pod gołym niebem będzie tuż obok imprezowego namiotu o powierzchni 1,000 m². Ponad 3000 ludzi będzie mogło uczestniczyć w dwóch całonocnych party z DJami, nie zabraknie takich gatunków muzycznych jak: hip-hop, rock, reggae i dance.

Fakty:

– FIS World Cup 2015 Finals
– The only Slopestyle FIS World Cup 2015 in Europe
– World Snowboard Tour – international
– First Co-sanctioning event in Europe – FIS & WST
– Unique Freestyle Course including multiple freestyle obstacles (Halfpipe, Corner, Big Air, Rails)

Audi snow jam

Previous post

Nagraj swoje wyczyny i wygraj kamerę Sony Action Cam!

Next post

Akademickie Mistrzostwa Polski w Snowboardzie 2015

The Author

Justyna

Justyna