Australian Rookie Fest 2011

Australian Rookie Fest 2011 już za nami, tegoroczna druga edycja odbyła podobnie jak poprzednia w Australijskim Thredbo Resort. Ubiegło roczny zwycięzca w kategorii Grom Henry Bessell wkroczył do kategorii Rookie zajmując od razu pierwsze miejsce na podium, jednocześnie zgarniając wjazd na Protest World Rookie Finals 2012 w Ischgl, podobnie jak tegoroczna zwyciężczyni w dziewczęcej kategorii Rookie Alex Fitch.

Cały tekst oraz video w czytaj więcej

Niestety pogoda podczas imprezy nie dopisała, Charles Beckinsale podjął decyzję o przeniesieniu imprezy z Antons do High Noon ze względu na niebezpieczeństwo jazdy w gęstej mgle. Decyzja rozczarowała jednak zawodników ponieważ przygotowani byli sprawdzenie specjalnie przygotowanego na tą okazję parku.
Z pośród riderów z przedziału wiekowego grupy Grom: Matty Cox i Cassie Fortune zagarnęli zaproszenia do Livigno na Protest World Rookie Fest które odbędzie się już w styczniu 2012.
male rookie winners
Zwycięzcą grup Rookie oraz Grom, Red Bull zafundował przelot samolotem akrobartycznym Red Bull Stunt Plane, dodatkowo zwycięzcy Rookie otrzymali 1000$ na pokrycie kosztów wyjazdu na przyszłoroczny Rookie Fest w Ischgl. Po raz pierwszy riderzy Rookie, którzy stanęli na podium zostali zaproszeni na 4 gwiazdkową imprezę TTR – Stylewars – The Australian Slopestyle Championships do Falls Creek.
female rookie winners
Wyniki Australian Rookie Fest 2011:

Chłopcy Rookie: 1 Henry Bessell; 2 Ben Alexis; 3 Jack Hasler
Dziewczynki Rookie: 1 Alex Fitch; 2 Biba Turnbull; 3 Stephanie Dahan
Chłopcy Grom: 1Matthew Cox; 2 Joshua Vagne; 3 Angus Waddington
Dziewczynki Grom: 1 Cassie Fortune; 2 Emily Arthur: 3 Georgia Baff


Szczegóły jak zawsze na www.worldsnowboardfederation.org

Previous post

Defenders of Awesome : TJ Schneider - Teaser

Next post

BK SIDE - Summer Shred

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.