Już po raz drugi zapraszamy was do udziału w snowboardowo/muzycznym festiwalu AvoSnowFest w unikalnym francuskim kurorcie Avoriaz. Korzystając z doświadczenia zeszłego sezonu wzbogaciliśmy program wydarzeń kulturalno sportowych pozostawiając przystępne ceny.


MIEJSCÓWKA
Avoriaz to miejsce unikalne do uprawiania snowboardingu i wszelakich sportów zimowych. To francuski kurort narciarski, położony w centrum wspólnego Francusko-Szwajcarskiego regionu Portes du Soleil: 650 km tras w 14 połączonych ze sobą kurortach na terytorium Francji i Szwajcarii ( wszystko to na jednym skipasie ) , 10 snowparków oraz bezgraniczne miejsca do uprawiania freeride’u to nie może was tu zabraknąć ! Jest to jeden z największych regionów narciarskich na świecie!

Największa zaletą kurortu jest całkowity brak ruchu ulicznego, wszystkie samochody zostają na parkingu przed ośrodkiem. Tym sposobem dyrekcja dba o ekologie, a wszystkie ‘ulice’ są trasami którymi możesz dojechać do swojego apartamentu nie ściągając sprzętu z nóg. Avoriaz nie bez powodu cieszy się sławą wśród wielbicieli zimowych sportów na całym świecie. Położenie kurortu gwarantuje dużą ilość śniegu przez cały sezon. Średni opad śniegu w ciągu całego sezonu wynosi 8 metrów !!!!!

ATRAKCJE
Przygotowaliśmy dla was masę atrakcji zarówno tych sportowych (wyścig kto pierwszy ten lepszy, amatorskie zawody w parku Stash, nocne zawody jibbingowe w centrum Avoriaz, międzynarodowe zawody TTR/WSF oraz zawody freeski) po niezwykle bogaty program rozrywkowy (specjalnie przygotowane miejsce odpoczynku na stoku, apres ski, impreza otwierająca festiwal, kino-projekcje najnowszych filmów snowboardowych i freeski, Lounge Restaurant Party, French Party oraz Men’s Health Party). Także jak sami widzicie nie będzie czasu się nudzić.

więcej informacji znajdziecie na roninsnowboards.com/wyjazdy oraz na avosnowfest.com

Previous post

Restless - Pełen Film

Next post

HelloSnow & Elementary Jib Contest - Wyniki

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.