Blue Tomato, będące największym europejskim multibrandowym sklepem snowboardowym po raz kolejny postanowiło kontynuować Best Urban Shot, czyli konkurs wideo – fotograficzny o tematyce snowboardowej i freeski. Nie jest tak łatwo, albo zależy jak patrzeć, nie jest tak trudno, ponieważ zdjęcia muszą być wykonane w miejskiej scenerii i to jest jedyny warunek wzięcia udziału w konkursie.
Na zdjęciach, nie mogą znajdować się snowparki ani góry, musi być typowa zabudowa miejska. Idealnym tłem dla zdjęć i filmów będą znane europejskie symbole, ratusze, mosty, wieże, czy po prostu bloki.

Dajcie czadu, aparaty w ręce i pstrykać, tym bardziej, że trochę śniegu jeszcze gdzieniegdzie leży! Warto się wysilić, bo do zgarnięcia jest pula 3000 € w gotówce i jeszcze nagrody rzeczowe.
Nagrody będą przyznawane w kategoriach: Best Snowboard Photo, Best Snowboard Video, Best Freeski Photo i Best Freeski Video. Zdobywcy pierwszych miejsc w każdej kategorii zagarną po 750 € na głowę, za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca nagrodami będą gadżety od sponsorów: Atomic Freeskiing, Nitro Snowboarding, GoPro i oczywiście Blue Tomato!
Dodatkowo zwycięzcy każdej kategorii mogą liczyć na łakomy kąsek, którym będzie… publikacja ich plakatu w Onboard dla zwycięzców snowboardowych kategorii lub downdays.eu dla freeski.

Zwycięskie wideo z 2012:

[youtube id=”KUbmWHv-vh4″ width=”600″ height=”350″]

Najlepsze zdjęcia z ubiegłego roku:

Previous post

Oscyp Snowboard Contest 2013

Next post

Anne - Sophie, wideo od Lobstera

The Author

Justyna

Justyna