Betterpark Hintertux jest gotowy na czternastą imprezę otwarcia „Hotzone.tv Park Opening” od czwartku, 4 października do niedzieli 7 października 2018.

Nareszcie nadszedł ten tydzień! W czwartek snowboarderzy oficjalnie rozpoczynają nowy sezon zimowy podczas 14. otwarcia parku Hotzone.tv (4-7 października 2018 r.), Od lat jest to pierwsze otwarcie sezonu. Betterpark Hintertux jest otwarty od początku września jako pierwszy „: Glacier Park” w Europie. Wycieczka na imprezę otwarcia jest warta zachodu i długiej podróży, co roku wiele się dzieje i nigdy nie jest nudno: jest to doskonała okazja na wypróbowanie nowego sprzętu z nadchodzącego sezonu. Obserwuj zawodowców i amatorów walczących z nimi w zabawnych sesjach i konkursach, dołącz do legendarnych od lat imprez otwarcia

Riders & Park: Podczas imprez otwarcia spotkacie znajome twarze riderów, którzy dołączają do jazdy: Marko Grilc (SLO), były zwycięzca Air & Style, a także Roope Tonteri (FIN), Seppe Smits (BEL) i Rowan Coultas (Wielka Brytania), wszyscy trzej Olimpijczycy, którzy reprezentowali swój kraj w Korei Południowej w zeszłym sezonie. Uczestniczą w nim także Wojtek Pawlusiak (POL), Klaudia Medlová (SVK), Dominik Wagner (AUT), oraz niemiecka ekipa w składzie: Benny Urban, Maxi Preissinger i Leon Vockensperger, ubiegłoroczni zwycięzcy konkursów otwarcia Roli Tschoder i Fabian Fraidl (AUT) oraz oczywiście jak zawsze lokalny pro rider Werni Stock. 

Wizyta w Betterpark Hintertux to doskonała okazje na sprawdzenie snowparku z linią przeszkód o długości  1000-meterów, kickery oraz przeszkody jibowe. Park jak zwykle oferuje coś dla każdego, zarówno dla freestyle pro, jak i dla początkujących freestyle. Zawody i konkursy jak: „Alarm Clock Battle“, „Session of the Dudes“, czy „Transform Cash for Trix Session“ oraz dla najmłodszych  „Kids Shred“.

 

Parties: Imprezy towarzyszące otwarciu to zwykle grube biby, tym razem nie zapowiada się inaczej. Cała armada renomowanych didżejów z Wielkiej Brytanii, Nowej Zelandii, Australii, Holandii, Niemiec i Austrii przygotowuje się, aby zapewnić najlepszą rozrywkę muzyczną na gramofonach i świetne wibracje przez cały weekend. W czwartek rozpocznie się „Welcome Pizza & Party” w Kleine Tenne w Lanersbach. W piątek „Noc wideo” zaczyna się o godz. 20.00 w Tux-Center z wyjątkową ucztą: nowy film Wollsa NyveltaSparks” będzie świętował jego światową premierę! Wieczór trwa w Kleine Tenne jak poprzedniej nocy. W sobotnie popołudnie na parkingu Hintertux znajduje się miejsce dla wszystkich – nie zapomnij o deskorolce, a następne drzwi w Hohenhaus Tenne Hintertux mogą spróbować szczęścia w grze w pokera i ruletkę, w której można wygrać nagrody rzeczowe ! Wieczór będzie prawdziwą imprezową atrakcją weekendu, dużą „Nocą otwarcia” w Hohenhaus Tenne Hintertux. Bilet na imprezę dla wszystkich pobocznych można zarezerwować tutaj: https://opening.hotzone.tv/party.html.

Szczegóły oraz aktualne info na  Hotzone.tv również na : http://opening.hotzone.tv,https://www.facebook.com/HotzoneParkOpeningHintertux/, https://www.instagram.com/hotzoneopening/, Hashtag #hotzoneopening.

Pokoje dla gości last minute znajdziecie na www.tux.at.

Previous post

"VERY DISAPPOINTED" TEASER

Next post

Znamy zwycięzcę "The Debate 2018" na DC Stubai Zoo Setup!

The Author

Michal

Michal