Słuchajcie i czytajcie 4board uprzejmie ogłasza, że zawarł związek partnerski z United People of Bleta. Będziemy informować Was o nowych kolekcjach tejże młodej, poznańskiej firmy odzieżowej. Już niedługo pojawi się u nas pierwsza porcja zdjęć z najnowszej kolekcji.

Czym właściwie jest Bleta? Najlepiej zacytujmy ich samych:
„Teoretycznie stawia na nią każda firma, jednak w przypadku ubrań UPofB słowo jakość nabiera zupełnie nowego znaczenia. Kontrolujemy
proces produkcji już od samego początku zaczynając od wyboru najwyższej gatunkowo bawełny o wysokiej gramaturze. Następnie na uszyte według zaprojektowanego przez nas kroju koszulki, nakładany jest nadruk. Tę czynność wykonujemy osobiście, co daje nam najlepszą gwarancję osiągnięcia oczekiwanego efektu. Stosujemy, używane przez czołowe na świecie firmy odzieżowe, ekologiczne farby, przepuszczające powietrze i odporne na pranie.
W wyniku wszystkich tych czynności powstaje produkt o jakości niespotykanej dotąd w ofercie rodzimych producentów, produkt będący rezultatem ciężkiej i długiej pracy podpartej pasją oraz chęcią stworzenia polskiej marki mogącej konkurować pod względem jakości z najlepszymi.
Ubrania UPofB są przyjemne dla ciała, wygodne w użytkowaniu i niezwykle trwałe.”
United People of Bleta

Previous post

Every Third Thursday – deska z... ukrytą skrytką

Next post

Everyboard festival już za kilka godzin

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.