Największy europejski sklep snowboardowy blue-tomato.com postanowił zorganizować photo contest. Do zgarnięcia będzie dosyć spora pula, bo aż 2000 € w gotówce.
Co trzeba zrobić, żeby wygrać?
Trzeba zrobić zdjęcie lub nakręcić film. Snowboardowy lub freeski w miejskiej scenerii i z tego sezonu.
Żeby nie było zbyt prosto musi być na nich widoczne europejskie miasto ze swoimi znakami szczególnymi. W Polsce to chyba tylko Warszawa z Pałacem Kultury będzie rozpoznawalna dla niemieckiego jury, ale co tam… może nauczycie ich rozpoznawać inne polskie miasta, co?
Myślę, że na pierwszy ogień powinien iść Poznań i boardersowy box za Operą, która może Niemcom kojarzyć sie z ich gmachami 🙂
Poznaniacy do roboty! Macie czas do końca lutego 2012.
Zdjęcia i filmy oceniane będą w kategoriach: Best Snowboard Photo, Best Snowboard Video, Best Freeski Photo i Best Freeski Video.
Nagroda za pierwsze miejsca to 500 €, druga i trzecia nagroda to stuff od sponsorów: Atomic Freeskiing, Nitro Snowboarding, Raiden, GoPro i Blue Tomato.
W celu zagwarantowania wszystkim uczestnikom Contestu równych szans wyniki będą przedstawione w GoTV, Mpora, Skiing Magazine, MBM snowboarder i Red Bull Media House.

W celu wzięcia udziału w conteście należy…

zrobić to co każą na plakacie:

Previous post

Burn in Snow w Szczyrku

Next post

Snow Porn – dziewczyny miażdżą Northstar

The Author

Justyna

Justyna

1 Comment

  1. […] europejskim multibrandowym sklepem snowboardowym po raz kolejny postanowiło kontynuować Best Urban Shot, czyli konkurs wideo – fotograficzny o tematyce snowboardowej i freeski. Nie jest tak łatwo, […]

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.