1 marca to data, którą w kalendarzu zaznaczoną mają wszyscy miłośnicy dobrej muzyki i zabawy na stoku. Właśnie wtedy w Bielsku – Białej odbędzie się festiwal Burn In Snow Heyah, w czasie którego na wielkiej skoczni rywalizować będą najlepsi snowboardziści i narciarze z całej Europy, a na scenie zagrają m.in. Method Man i Redman, ASAP Ferg oraz Sokół i Marysia Startosta. W tym roku po raz pierwszy partnerem festiwalu została Heyah.
Burn In Snow Heyah 2
Przedstawiamy krótki przewodnik, jak maksymalnie wykorzystać czas festiwalu

Zanim zacznie się impreza

Bilety – szybko znikają, warto kupić ticketpro.pl/jnp/wszystko/1240657-burn-in-snow-heyah.html lub spróbować swoich sił w konkursach na fan page’u www.facebook.com/heyah. Do 14 lutego by wygrać bilety wystarczy skompletować swój ubraniowo-gadżeciarski zimowy secik, zrobić mu zdjęcie, wrzucić do aplikacji i …. liczyć na szczęście!

Logistyka

Z biletami w dłoni warto zastanowić się nad tym, jak zorganizować cały imprezowy weekend. Nie każdy wie, że Bielsko – Biała może pochwalić się najczęściej odwiedzaną w internecie stroną regionalną: www.bielsko.biala.pl – znajdziecie tam wiele podpowiedzi, co robić oczekując na wieczorne emocje. W dotarciu na Dębowiec pomogą Burn Busy, które będą kursować na trasie centrum – festiwal, festiwal – Szczyrk, rozkład jazdy pojawi się bliżej imprezy www.burninsnow.pl

Demo Town i Strefa Heyah

Pamiętajcie, że Burn In Snow Hayah to nie tylko popołudniowe emocje na skoczni oraz gorące koncerty – to cały dzień niespodzianek przygotowanych przez organizatorów. Jedną z zaplanowanych atrakcji będzie udostępnienie przez Heyah, dla wszystkich obecnych na evencie, darmowego internetu, dzięki czemu każdy będzie mógł łatwo komunikować się z przyjaciółmi. Na tym nie koniec, Heyah przewidziała także wyjątkowy prezent.

Warunki śniegowe i ukształtowanie terenu nowego stoku Dębowiec sprawdzicie przez cały dzień testując freestyle’owy sprzęt narciarski i snowboardowy w Demo Town. Nie zabraknie także innych atrakcji, ale to już niespodzianka. Jakich? Warto być na miejscu, aby się o tym przekonać.

Scena mała

Na scenie zlokalizowanej obok skoczni odbędą się dwa koncerty – Sztogar Bonko oraz set DJ’a Falcom. Ponadto za darmo będzie można posłuchać LayDJ (11:00 – 14:00), Spisek Jednego (14:00-16:00), Bass Kitchen i 3/4 udgs Showcase (16:00 – 17:00)

Sport

Widowiskowa konkurencja Big Air rozegrana zostanie na wielkiej skoczni, która powstanie na stoku Dębowiec. Wezmą w nich udział narciarze i snowboardziści z całej Europy, a wśród nich tacy zawodnicy jak: polski olimpijczyk – Michał Ligocki, Peter Horak, Aleksi Partanen. Poza nagrodami z puli o wartości 60 000 złotych powalczą oni także o punkty w dwóch prestiżowych międzynarodowych rankingach: World Snowboard Tour i AFP World Tour. Kwalifikacje rozpoczną się o 10 rano, a najlepsi zawodnicy wezmą w udział w wielkim finale, który wystartuje o 17.00. Wstęp wolny!

Scena Duża

Scena Duża zlokalizowana jest w Hali Widowiskowej tuż obok stoku Dębowiec. Wejścia otwarte zostaną o godzinie 20:00. Jako pierwszy na scenie pojawi się DJ Steez. O 22:45 koncert zagrają Sokół i Marysia Starosta. O północy kontrolę nad tłumem przejmie ASAP Ferg. Punktem kulminacyjnym tej nocy będzie występ Method Mana i Redmana przewidziany na 1:15. Od 2:30, dla prawdziwych miłośników niekończącej się zabawy zagra Flirtini.

Previous post

Rayne Longboards - King Of Kona 2014

Next post

[08.02.14] NMD WORLD SNOWBOARD DAY

The Author

Justyna

Justyna