8 i 9 lutego to daty, które już dawno powinny być wpisane do kalendarza miłośników dobrej muzyki i sportów zimowych. To właśnie wtedy na wielkiej skoczni w centrum Szczyrku rywalizować będą specjaliści od freestyle’owych odmian snowboardu i narciarstwa, a emocje rozpalą koncerty gwiazd światowego formatu. Na scenie głównej wystąpi m.in. legendarny zespół De La Soul.

Za zimno na dobrą zabawę? Na pewno nie w czasie Burn In Snow. Jak pokazała pierwsza edycja imprezy w 2012 roku, nawet siarczysty mróz nie powstrzyma miłośników dobrej muzyki i najbardziej zakręconych snowboardowych i narciarskich akcji przed wyprawą do Szczyrku na jedyny w swoim rodzaju zimowy festiwal.
Nie ma wątpliwości, że i tym razem do jednego z najpopularniejszych zimowych ośrodków przybędą tłumy. Burn In Snow będzie bowiem nie tylko pierwszą polską imprezą o statusie 4 gwiazdek World Snowboard Tour (dawniej TTR), ale także jednym z najciekawszych wydarzeń muzycznych początku roku.

Kiedy więc emocje po rywalizacji snowboardzistów i narciarzy na wielkiej skoczni jeszcze nie opadną, scenę w specjalnie przygotowanym namiocie opanują wykonawcy tacy jak: Hudson Mohawke, Little Boots, The Kdms, Catz’n Dogz i legendarny zespół De La Soul.
To jeszcze nie wszystko! Pełen line up trwającego dwa dni festiwalu znaleźć można na stronie www.burninsnow.pl.

Zegar przed Burn In Snow 2013 już odlicza dni do jedynego w swoim rodzaju festiwalu. Czas zatem najwyższy zaplanować wyprawę do Szczyrku.

Więcej informacji na: www.burninsnow.pl

Plakat

michal-ligocki-burninsnow-foto-marekogien

Previous post

Piotrek Janosz w Colorado Blitzkrieg

Next post

Puchar Polski dla AST

The Author

Justyna

Justyna

2 komentarze

  1. […] W tym roku zobaczyć go będzie można m.in. na zbliżającym się OSCYPIE oraz zawodach BURN IN SNOW! Nie chcemy zapeszać, ale obiło nam się o uszy, że pod koniec sezonu będzie duży projekt do […]

  2. […] jak: Colorado Blitzkrieg, Piotr Janosz by MDST. Zajął pierwsze miejsce na tegorocznym Burn in Snow […]