fot. ogienphoto.com


Jedna z najlepszych polskich snowboardzistek dołącza do polskiego teamu Burn, w skład którego wchodzą również Michał Ligocki, Wojtek Pająk i Tomek Wolak.

Emocje po BURNin’ SNOW jeszcze nie opadły, a już pojawiła się kolejna gorąca wiadomość związana z planami marki Burn dotyczącymi polskiego snowboardu. Do silnego teamu wspieranego przez producenta napoju energetyzującego dołączyła Kasia Rusin – jedna z najlepszych i najbardziej utytułowanych polskich snowboardzistek.

Pochodząca z Krakowa zawodniczka do swoich największych sukcesów zaliczyć może m.in. zwycięstwa w konkurencji slopestyle na Pucharze Świata w Bardonecchia i Pucharze Europy w Les 2 Alpes. Na tych samych imprezach Rusin zajęła odpowiednio ósme i pierwsze miejsce w konkurencji halfpipie.
W ostatnich dwóch sezonach wpierana przez Burn zawodniczka ugruntowała swoją pozycję jako czołowa specjalistka od slopestyle’u w kraju zwyciężając w Mistrzostwach Polski w tej konkurencji. Rusin należy także do kadry narodowej w halfpipie.

„Jest utalentowana, zmotywowana, niezwykle miła, dobrze wygląda i ma świetny styl. Nie boi się dużych skoczni i świetnie radzi sobie w halfpipie.” – mówi o swojej koleżance z teamu Burn Michał Ligocki, najlepszy polski zawodnik startujący w halfpipie.

W najbliższy piątek Kasia wystartuje w półfinałach konkurencji slopestyle na World Snowboard Championship 2012 w Oslo.

Więcej informacji na temat zawodniczki znaleźć można na stronach:

teamburn.blogspot.com
rusinsisters.blogspot.com

fot. ogienphoto.com

Previous post

32 Spot Check – Italy & France

Next post

Every Third Thursday – pompowana deska

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.