Przedstawiamy Wam fotorelację z imprezy BURNin SNOW. Zdjęcia wykonał nasz zaprzyjaźniony fotograf Mateusz Martyna. Więcej jego prac znajdziecie pod adresem: www.mateuszmartyna.pl

W sobotni wieczór u stóp Skrzycznego w Szczyrku zgromadziło się kilka tysięcy osób. Do jednego z najpopularniejszych polskich ośrodków zimowych przyciągnęła ich największa impreza tego sezonu. W zawodach big air na wielkiej skoczni rywalizowali najlepsi polscy snowboardziści i narciarze. Atmosferę podkręciły występy Future Folk, Uffie i Hot Chip.
 
BURNin’ SNOW – pierwsze polskie zawody o statusie 3 gwiazdek cyklu Ticket To Ride z pewnością przejdą do historii jako jedno z najważniejszych wydarzeń snowboardowych w kraju. Na specjalnie przygotowanej skoczni czołówka polskich zawodników walczyła o nagrody warte 15 000 pln.
Na najwyższym miejscu podium stanął Piotr Janosz, który pokazał trudne technicznie i stylowe tricki. Drugi był Tomek Wolak z teamu Burn, który tego wieczoru był jednym z najwyżej latających zawodników. Trzecim z najlepszych tego wieczora okazał się Kuba Dytkowski, dla którego jest to już kolejny udany weekend po tym jak tydzień temu zajął 4. miejsce w czasie Burn Fire&Steel w Innsbrucku.
Obok snowboardzistów o nagrody warte 10 000 pln rywalizowali także narciarze. Po 3 skokach finałowych na najwyższym miejscu na podium wylądował Bartek Sibiga, wyprzedzając aktualnego Mistrza Polski Szczepana Karpiela i Janka Krzysztofa.
 
Zawody BURNin’ SNOW stały na niezwykle wysokim poziomie. Zgromadzona publiczność podziwiać mogła takie ewolucje jak np. 900, switch 900, 1080 i switch 1080 zarówno w wykonaniu narciarzy jak i snowboardzistów. Niezwykle widowiskowa oprawa, występy Future Folk, Uffie i Hot Chip i energia, którą zapewnił Burn, z pewnością przyczyniły się do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery imprezy, która na długo zapamiętana zostanie przez wszystkich obecnych 11 lutego w Szczyrku.
 
Obszerna relacja już wkrótce na www.burninsnow.pl i www.facebook.com/burn

Previous post

Yes vs rosyjska kadra

Next post

Longboarding - Sunny Side Up

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.