Burton Špindl Spring Sessions to nic innego niż tegoroczne czeskie zakończenie sezonu snow, które będzie trwać od czwartku 29 marca do niedzieli 1 kwietnia. Specjalnie na potrzeby tego eventu w Szpindlu powstanie ogromny snowpark. To już szósta edycja tej imprezy, na którą jak co roku zjadą się setki snowboardzistów z całej Europy, oj będzie się działo!
Szaleństwo będzie trwało przez cztery dni, rajderzy otrzymają możliwość spróbowania swoich sił na mamuciej skoczni. Ale jeśli kogoś nie kręcą skoki, bo kojarzą się za bardzo z Małyszem, to też nie ma problemu – można próbować na streecie. Pamiętajcie, że Burton Špindl Spring Sessions nie są typowymi zawodami, bliższa im jest koncepcja happeningu, dobrej, wspólnej zabawy, tak więc spodziewajmy się grubej atmosfery! Ale, ale, nagrody też będą, najlepsi mogą liczyć na gifty takie jak iPady, iPody i iIne 🙂
Sami widzicie, że warto się tam wybrać, ale… jeśli się nie uda to tez tragedii nie będzie, bo zapowiada się niezła relacja, organizatorzy chwalą się zdjęciami z helikoptera.

Dla publiczności i amatorów nie biorących udziału w conteście także przygotowano atrakcję- specjalny snowpark tylko dla nich. Każdy może katować małe boxy i inne przeszkody.

Więcej info na stronie organizatora www.spindl-spring-sessions.cz i na Facebooku www.facebook.com/SpindlSpringSessions

Previous post

Iouri Podladtchikov wygrywa Halfpipe na BEO (6gwiazdek) TTR w Laax, Szwajcarii

Next post

Defenders of Awesome: Mike Rav – Full Part

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.