Bye Bye Summer !!

Bye Bye Summer !!
29.09.2012
Godz. 12.00-21.00
Klaudia Szafrańska – Concert
Bartosz Szczęsny – Live Act
Polish Kartel – Dj set
Dj Kangur & Get The Funk OUT – Live Act
Bye Be Smmer – nadszedł czas pożegnać lato w należyty sposób. Bardzo licznie uczęszczaliście do Weranda Take Away na cykl imprez Lazy Sundays. Uwielbialiście spotkania ze znajomymi na kocach w słońcu wspominając sobie wydarzenia z minionego weekendu. Organizatorzy postanowili połączyć siły z ANSWEAR.com i SQ i zorganizować pożegnanie lata w Parku Starego Browaru. Na tę sobotę powstanie scena między drzewami, podświetlone zostaną drzewa, a Wy będziecie mogli w nietypowy sposób, bo siedząc na trawie stworzyć widownię, która będzie wspierać spektakularne koncerty w parku!
Specjalnie dla was zagrają artyści na żywo, zbudowany zostanie drugi bar. Rozdane zostaną zaproszenia na spotkania ze stylistą i nagrody niespodzianki od ANSWEAR.com, i jak zawsze serwowane będą: pyszne hamburgery. Zapraszajcie znajomych, liczymy na was! Pożegnajmy nasze polskie lato w należyty sposób.
Patronat nad wydarzeniem objęli: Muno.pl, Poznań I Love You i Freshmag
Klaudia Szafrańska
Finalistka programu X-factor (more info coming soon)
http://www.facebook.com/laboleth

O Bartoszu Szczęsnym zrobiło się pierwszy raz głośno na początku 2010 roku, gdy został oficjalnie zapowiedziany jako następny artysta związany z labelem Brennnessel. Na debiutancką EP pt. „Beyond Midnight” trzeba było poczekać aż do lipca 2010, znalazły się na niej 4 utwory w stylistyce oscylującej pomiędzy slo-mo house, nu-disco, balearic oraz electro.

Wydawnictwo zebrało pozytywne opinie zarówno na środowiskowych blogoach jak i portalach muzycznych, utwory promowane były m.in. przez Novikę oraz Lexusa na antenie Roxy.fm, w Głosie Wielkopolskim dostał miano „supergwiazdy roku 2020” jako jeden z najbardziej obiecujących artystów z Poznania. Wraz z pozytywnym przyjęciem płyty pojawiło się wiele propozycji koncertowych, również na większych imprezach typu festiwal InSPIRACJE w Szczecinie, czy Łódź Design Festival.

Bartosz w trakcie występów korzysta z gitary basowej, programu Ableton Live oraz syntezatora ożywiając swoje elektroniczne kompozycje. Występuje także jako członek zespołu Adre`N`Alin, jest również co-producentem oraz współwykonawcą projektu Rebeka. W 2011 roku będzie także podróżował w rozszerzonym składzie koncertowym zespołu Kamp.
http://www.myspace.com/bszczesny

Polish Kartel
Nieustannie hołdując zasadzie 'dobre bo polskie’ trójka poznańskich dj’ów Juniore, Creamer i Will Art, postanowiła stworzyć projekt, który ma na celu promować krajowych przedstawicieli sceny muzycznej- Polish Kartel.
„Zawiązujemy kartel! Wstęp do naszego klubu będą mieli tylko najwierniejsi fani dobrego beatu i entuzjaści ciekawej mody. Dla nas liczy się muzyka.

Postaramy się by Wasze nogi ugięły się pod presją dźwięków prezentowanych przez najlepszych rodzimych artystów. Na Polish Kartel nieskrępowany polski duch będzie mógł rozwinąć muzyczne skrzydła.

Chcesz korzystać z z dobrodziejstw muzyki granej przez najlepszych polskich producentów i dj’ów – zapraszamy! Będzie niestandardowo i tanecznie! ” Juniore, Creamer & Will Art!
http://www.facebook.com/polishkartel
Kangur & Get The Funk Out
w składzie:
Kangur – DJ
P.T Jay aka Łysy – bębny
Locky Balboa – gitara basowa
Kosa – gitara elektryczna

Jesteśmy ludźmi którzy cenią dobry funk i łączą klubowe funkowe granie z żywymi instrumentami. Kangura pasją od zawsze było dobre, ciepłe funk’owe brzmienie. Decki kupił 3 lata temu, zaczął grać w domu dla własnej satysfakcji. Zaczął rozwijać swoje zdolności, znajomi powiedzieli mu, że powinien się podzielić swoją muzyką z większą publicznością. Tak i uczynił, co za tym szło zapragnął akompaniamentu żywych instrumentów! Tak powstał Kangur & Get The Funk out.
Podziękować organizatorom możecie o tu:
http://www.facebook.com/WerandaTakeAway
http://www.facebook.com/ANSWEARcom
http://www.facebook.com/SQpoznan

I oczywiście link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/367815509939234/

Previous post

Hot Dawgz and Handrails 2012

Next post

Los Pobladores od Loaded

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.