Wczoraj w parku za poznańską operą, vis a vis sklepu Boarders leżał śnieg… Może nie było go dużo i dziwnym trafem leżał tylko tam, chwilę, bo chwilę ale leżał!
Na już jakiś czas temu i początkiem całej inicjatywy było zorganizowane przez nas jakiś czas temu „Montowanie boxa Boarders”. Chcieliśmy czekać z całą akcją do zimy ale że zima nie przychodzi to stwierdziliśmy że bez pomocy się nie obędzie – stąd Eksmisja Jesieni. 🙂 mówi Maciej Baraniak- przedstawiciel organizatora czyli Boarders Snowboard Shop. 🙂

Zastanawiająca była dla mnie jedna kwestia, skąd wzięli ten śnieg, ale Maciej z Boarders zaspokoił moją ciekawość: Śnieg zbieraliśmy po poznańskich lodowiskach. Jeździło kilka osób również z formowanego przez nas właśnie teamu. Ogólnie wyszło mega spoko. Początkowo myśleliśmy, że będą jeździć tylko 3 osoby od nas, ale ogólnie zebrało się z 7/8 osób jeżdżących. Całości towarzyszyła muzyka, która leciała z fajnego sprzętu – głośników AudioMaker.
4board, niestety nie był obecny ciałem, ze względu na niedomagania zdrowotne, ale następnym razem, a będzie następny raz – nie odpuścimy!

Większa ilość zdjęć, na profilu Boarders na Facebooku: facebook.com/BoardersSnowboard

Previous post

World Snowboarding Day - 18 grudnia Białka-Tatrzańska

Next post

Do Roztargiaszu już tylko kilka dni!

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.