Jakiś czas temu zapowiadaliśmy teaserem nową polską produkcję z gatunku snow pod wdzięcznym tytułem 3d diaspora. Wczoraj światło dzienne ujrzała pełna produkcja. Składa się z trzech części, metal, rap i disco. Swoją przygodę z 3d diaspora rozpoczęłam od metalu, fajne wejście, niezłe ujęcia huty, które na maxa kojarzą mi się z którąś częścią Tonny Hawka, minęło 2,5 minuty i dopiero teraz ukazała się pierwsza postać z deską. Miło się ogląda i słucha, jednak dziwi mnie tytuł: metal… ja tam słyszę mix dr Dre i Snoopa, których raczej spodziewałabym się usłyszeć w części pt. rap. Niestety rap nie jest wypełniony rapem, przynajmniej w takim znaczeniu, w jakim bym się tego spodziewała, muzyka wręcz zniechęca mnie do oglądania. Natomiast disco… na początku: turkish music… WTF, potem nie ma turkish music, a ja nadal myślę WTF? Disco mnie przerosło, wymiękłam, nie dałam rady.
Reasumując warto obejrzeć wszystkie części, żeby mieć rozeznanie i własne zdanie na temat tej produkcji. Osobiście zachęcam do rozpoczęcia od metalu (żeby się nie zniechęcać!), ta część naprawdę przypadła mi do gustu, nieźle nakręcona, nieźle pojechana, jest po prostu dobra. Resztę pozostawiam Waszej ocenie.

PS. W efekcie głębszej refleksji (WTF to była ta refleksja) chyba rozkminiłam, nie chodzi tu o muzykę tylko o coś zupełnie innego. Metal -> raile, rap -> styl, ale disco nadal pozostanie dla mnie pod hasłem WTF…

Metal

Rap

Disco

Previous post

Paint It Red - Pełen Film

Next post

Winter is my love

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.