Druga edycja Family Freestyle Weekend w Snowpark Alpendorf 10-11.03.2018

Wszystkie dzieciaki, które brały udział w ubiegłorocznym evencie , są już tak samo podekscytowane, jak na Boże Narodzenie. Druga edycja Family Freestyle Weekend ma się, wkrótce rozpocząć w Snowpark Alpendorf w Snow Space Salzburg (Sankt Johann, Pongau).  Podczas Family Freestyle Weekend będzie miało miejsce wiele wspaniałych akcji i dobrych chwil zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców: obok zupełnie nowego sprzętu testowego dla młodzieży i dorosłych, są kursy techniki jazdy dla dzieci z pro freeskiers i snowboardzistów w Snowpark, niesamowite Trial Bike Show, Barilla Pasta Party, Kids Bingo ze świetnymi dodatkami i więcej.

W sobotę, 10 marca i niedzielę 11 marca, Snowpark Alpendorf to idealne miejsce sport freestyle. Powszechnie wiadomo, że Snowpark Alpendorf jest perfekcyjnie przygotowany zarówno dla początkujących i zaawansowanych riderów,  jest idealny do nauki nowych trików. To wystarczający powód, aby ośrodek narciarski Snow Space Salzburg zorganizował imprezę, która jest przeznaczona dla dzieci i rodziców z freestyle’u.

Weekend rozpoczyna się w sobotę o 9:30 w Strassalm, na dole Snowpark Alpendorf, znajdziecie tam centra testowe Burton, YES. i Jones Snowboards oraz Draussen Kids Outerwear. Jest to również baza dla wszystkich zajęć w górach: na miejscu czekają  Snowboard Coaches of the Shred School i Trenerzy Freeski, deinGorilla.at – program edukacyjny i zdrowotny  – oferują herbatę i informacje na temat zdrowej żywności. Nie zapomnijcie o Kidsshoot, podczas którego profesjonalny fotograf wykona zdjęcia akcji w jakości magazynu. Wszystkie te zajęcia są bezpłatne dla wszystkich odwiedzających, wystarczy mieć bilet na wyciąg na cały dzień w snowparku.

Dodatkowe atrakcje w sobotnie popołudnie to: pokaz Trial Bike Star Thomasa Klausnera o 15:30, który popisuje się akrobacjami na dolnej stacji gondoli Alpendorf, a następnie Barilla Pasta Party z Kids Bingo w Hotelu Alpina (na stacja dolna również) o 16.00.

Jeśli będziemy mieli szczęście i zostaniemy obdarowani świeżym śniegiem, nowe Pow Surfers by Konvoi będą oferowane do testów w niedzielę. (Pow Surfers to snowboardy bez wiązań, ponieważ nazwa najlepiej pasuje do puchu i pozwala na surfowanie po śniegu w jego najbardziej oryginalnej postaci).

Facebook-Event: https://www.facebook.com/events/2007130882946667/

https://www.snowpark-alpendorf.at

HARDFACTS:

Event: FAMILY FREESTYLE WEEKEND ALPENDORF
Lokalizacja: Snowpark Alpendorf / Snow Space Salzburg / St. Johann, Pongau / Salzburg /

Kiedy: Marzec 10-11 2018

Program:

Sobota i niedziela 9:30 do 15:00 Strassalm/ Snowpark Alpendorf

– Snowboard Shred School (Szkolenie freestylowe z Prosami) – Snowboard Germany Recruiting Training
– Snowboard Trial Course
– Freeski Coaching

– professional Kids Action Shooting
– Snowboard Test: Burton, Jones, YES., SP, Now, TSG – deinGorilla.at herbata i zdrowa żywność

Sobota 15:30-18:00
Dolna Stacja Alpendorf Sankt Johann im Pongau

– 15:00 Trial Show – Thomas Klausner
– 16:00 Barilla Pasta Party  &  Kids Bingo  (Hotel Alpina, dolna stacja Alpendorf)

Cena:

Udział jest bezpłatny (z wyjątkiem Barilla Pasta Party!)
Jedyne czego potrzebujesz to skipass
Zniżka na bilety juniorskie – dzienny karnet: dzieci (urodzeni 2002-2011) € 17, młodzież (urodzeni 1999-2001) € 27, Karnet rodzinny : 2 dorosłych + 2 dzieci € 129, 2 dorosłych + 1 dziecko € 112

Partnerzy:
Resort: Alpendorf / St. Johann Pongau, Snow Space Salzburg, Ski amadé, Tigas Base Industry: Burton, Jones, Now Bindings, SP Bindings, TSG, Draussen Kids Outerwear Media: Prime Snowboard, Prime Ski
Inni: deingorilla.at, Shred School, Snowboard Germany, the snowboarding family, Barilla

Previous post

SANE - Innsbrooklyn´s Finest

Next post

LANDLINE. Raw Files: Sam Taxwood | Snow | VANS

The Author

Michal

Michal