Agencja New Zenith Promotion zaprasza do warszawskiego skimparku przy al. KEN 60, gdzie już 21 sierpnia odbędzie się impreza Figlowisko Skim Jam, która zainauguruje działalność zupełnie nowego toru w Warszawie.

Będzie to pierwsza edycja tej imprezy, w czasie której na specjalnie przygotowanym do tego torze odbędą się zawody w konkurencjach: Overall Boys, Overall Girls, Nice Pop, Best Trick. Zawody będą miały formę tzw. „jamu” – zawodnicy pływać będą swobodnie przez cały dzień, a jury oceniać będzie ich zmagania. Dla najlepszych zawodników czekają nagrody ufundowane przez sponsorów i partnerów (sprzęt skimboardowy, kursy, ciuchy itp.), a każdy startujący otrzyma prezent od wytwórni Wielkie Joł.
 
Skimpark w Warszawie położony jest przy południowo-wschodnim wyjściu ze stacji metra Imielin, tuż obok Multikina, na terenie lodowiska „Figlowisko”. Jest to jedyny tego typu obiekt w Warszawie. Warszawski skimpark składa się z dwóch torów; tor dla amatorów o wymiarach 25×2 m oraz tor profesjonalny o  wymiarach 40×4 m. Obiekt jest kryty, ogrodzony, pod całodobowym nadzorem. Na terenie skimparku znajduje się wypożyczalnia skimboardów, bufet.

Sponsorzy: Surf Passion, Black Star Wax, Pakalolo
Partnerzy: Wielkie Joł, Forfiter
Patroni medialni: Onet.pl, N Sport, sieplywa.pl, aktywni.pl, grono.net, gadu-gadu.pl, jaramsie.pl, skimboarding.pl, andergrand.pl, exzone.pl, 4board.pl, Powersport, exsport.info.

więcej informacji na www.figlowisko.pl

Previous post

Passion, music, hip-hop

Next post

Learn to ride aplikacja na iphona

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.