Już w tę sobotę, 1 grudnia o godz. 13.00 w stolicy rozpoczną się zawody snowboard’owe jakich w Warszawie brakuje od lat – FOMMSy ’12, inaczej „Freestyle’owe Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Snowboardzie 2012”.

Na górce  „Kopa Cwila” na Warszawskim Ursynowie stanie setup składający się z drewnianych schodów i dwóch przeszkód (down rail 6m oraz down-flat rail 5,5m-0,5m). Wymagający poziom konstrukcji, ma zapewnić wysoki poziom zawodów i zdecydowanie widowisko warte obejrzenia.

Na najlepszych zawodników czeka pula nagród pieniężnych o wartości ponad 2000pln ufundowanych przez głównych sponsorów imprezy: Santa Cruz, Okręgowy Związek Snowboardu na Mazowszu. Oprócz tego przewidywane są również nagrody rzeczowe.

O wysoki poziom zawodów postarają się najlepsi zawodnicy z całej Polski. Swoją obecności potwierdzili już: Kuba Dytkowski, Jakub Szkaradek, Marek Rauba, Andrzej Gwiżdż, Mateusz Zielonka, a lista zaproszonych zawiera jeszcze kilka znanych nazwisk.

Po zawodach będzie można odprężyć się przy dobrej muzyce i w dobrym towarzystwie na afterparty w klubie Blacksheep przy al. Jana Pawła II 45A. Zaś o dobre wspomnienia i relację wideo zadba nie kto inny, jak R5 Films, oraz Soon Production.
Wydarzenie wspierają również: Elementary, Spy, JamajEvents, Palto, Central Store, 7/9/13
Aktualności i szczegółowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebook.
( http://www.facebook.com/events/296229040494361/ )
Wpisowe na zawody wynosi symboliczne 20zł.

„Freestyle’owe Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Snowboardzie 2012

Previous post

TOO H∆RD - kolejna kobieca produkcja

Next post

BRENDAN KEENAN - FULL PART 11/12

The Author

Justyna

Justyna

1 Comment

  1. 12 grudnia, 2012 at 10:55 am

    […] czadowe wideo z FOMMS 2012 TAGS » elementary, fomms 2012, fomms warszawa, street POSTED IN » Snowboard, […]