FORUM FAMOUS - JOIN THE TEAM!

Marzysz o sławie? Marzysz o byciu częścią Ekipy Forum?
Odwiedź www.forumfamous.com teraz!
Forum Snowboards odpala projekt Famous – Join The Team, interaktywną grę, w której Forum Snowboards wcieli Cię w snowboardzistę starającego się osiągnąć szczyt. I to ty wszystko kontrolujesz!

Od pierwszych ślizgów na snowboardzie do stania się Pro i nagrania pierwszego filmu – każdy z interaktywnych filmów pozwala Ci zdecydować, jaki będzie kolejny krok w twojej karierze. Razem sześć odcinków, jeden wydawany co tydzień!

Odwiedzaj stronę, aby dowiedzieć się, jak ta historia się kończy i skorzystaj z niepowtarzalnej szansy zgarnięcia nagród rzeczowych i wygrania rocznego kontraktu sponsorskiego w globalnym teamie Snowboard Forum! Zakończ wszystkie sześć odcinków pomyślnie i wykonaj zadanie, które pojawi się na samym końcu. Takie proste! Dodatkowo można wygrać pakiety pełne topowych produktów z Forum, Special Blend, Foursquare, Anon, Red, Drunken Masters, Isen Seven i Rockstar Energy Drink.

Aby zagrać, zapisz się teraz na www.forumfamous.com. Jeśli chcesz w pełni korzystać ze wszystkich funkcji w grze i mieć możliwość wygrania musisz zarejestrować się przy użyciu swojego konta na Facebook’u. Można również grać w anonimową wersję gry, ale wtedy możesz stracić wiele fajnego towaru!

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę www.forumfamous.com lub dołącz do nas na facebook.com/forumsnowboardseurope teraz!

Previous post

Uwaga zapisy RED BULL Zjazd na Krechę!

Next post

Air&Style podbiło Innsbruck

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.