Klub Ronin Gliwice w kooperacji z Freestyle Club x Michał Ligocki zapraszają na Freestyle Summer Camp 2015 – Hintertux. Idealne przeszkody snowparku Betterpark, lodowiec Hintertux, oraz najlepsi trenerzy sprawią że Twój progres i jazda na desce sięgną kolejnych poziomów. Jeżeli masz chęd na trening i wyjazd snowboardowy w lato 2015 i odbycia szkolenia pod okiem profesjonalnej kadry szkoleniowo/trenerskiej nie zwlekaj i zapisz się już dziś.

Wyjazd w terminie 27.06-04.07.2015

Kadra szkoleniowa będzie się składad z Trenerów i Instruktorów klubów sportowych RONIN Gliwice i Freestyle Club x Michał Ligocki. Odpowiedni program treningowo-szkoleniowy z podziałem na poszczególne poziomy sprawi że tydzieo jazdy zaowocuje nie tylko progresem, ale i zapoznaniem z najnowszym systemem szkolenia freestyle jak również poprawą samej technik jazdy na snowboardzie.

Szkolenie i jazda odbywad się będzie w małych grupach – max 8 osobowych z codzienną video analizą postępów, jak również przed każdym dniem/treningiem odbywad się będzie ‚meeting’ szkoleniowy z omówieniem poszczególnych elementów dla każdej grupy.

Niewątpliwą atrakcją jest sam Betterpark Hintertux i jego niesamowite przeszkody w których będzie odbywad się szkolenie i jazda podczas Freestyle Summer Camp 2015 – Hintertux. Dodatkowo po szkoleniach na śniegu, stoku i w snowparku popołudniami będą odbywały się treningi rozwijające siłę, motorykę, balans oraz ogólno-rozwojowe dostosowane do specyfiki dyscypliny jaką jest snowboard.

slackline (zajęcia równoważne i koordynacyjne)

longboard (dodatkowe zajęcia na balas i koordynacje na nodze switch/jazda fakie)

skateboard (nauka podstawowych jak i zaawansowanych tricków flat jak i w skateparku Mayrhofen*

zajęcia siłowo/koordynacyjne

zajęcia na gyroboardach i trickboardach

mecze piłki nożnej i piłki siatkowej

Podczas wyjazdu będziecie mogli do woli testowad najnowsze deski z kolekcji 2015/16 firm Burton Snowboards, LibTech, DC, które są jego partnerami wraz z GoPro.

Na zakooczenie wyjazdu przewidujemy zawody w których możecie wziąd udział i wygrad nagrody i gadżety od Burton Snowboards Poland, LibTech, DC, GoPro

Wszelkie potrzebne i szczegółowe informacje znajdziecie pod linkiem http://roninsnowboards.com/freestyle-summer-camp- 2015-hintertux/ jak również na stronie wydarzenia na facebook.com https://www.facebook.com/events/1577089085893514/

logo-ronin1freestyleclub

 

Previous post

Bull of the Woods 2015

Next post

Fotorelacja - KING OF THE PUMP 2015

The Author

Michal

Michal