GIRLS ON WAKE by szarpnijsie.pl vol 4, 23.09.2012, wakepark kraków

 

Babski event „Girls on Wake by szarpnijsie.pl” cieszy się ogromnym  zainteresowaniem . Łącznie, podczas tej imprezy już ponad 100 dziewczyn próbowało swoich sił na wake’u.  W poprzednich trzech edycjach do Krakowa zjeżdżały się kobitki z całej Polski ( Katowice, Zakopane, Bielsko, Łódź, Wrocław  czy warszawa). Za każdym razem imprezie towarzyszyła pozytywna , chillowa atmosfera, uśmiechy na twarzy dziewczyn, niesamowite upominki od sponsorów  oraz cos na ząb dla dzielnych rajderek.

Ze wzglądu na tak ogromne zainteresowanie oraz liczne pytania o kolejna edycje SZARPNIJSIE.PL postanowiło zorganizować kolejna, czwarta juz edycje tej zupełnie babskiej imprezy. 23 września, od godziny  12.00 WAKEPARK KRAKÓW ponownie zostanie opanowany przez płeć piękną, a mężczyźni będą musieli opuścić wyspę.

Na dziewczyny czekać będą dwa wyciągi, cierpliwi instruktorzy, muzyczka, plaża, leżaczki oraz pełno babskich upominków od sponsorów i jak zwykle poczęstunek.

Zapraszamy panie, które już pływały na wakeu i uczestniczyły w poprzednich edycjach imprezy, ale przede wszystkim dziewczyny zupełnie jeszcze zielone w temacie. To ostatnia szansa żeby popływać wyłącznie w damskim gronie w tym sezonie.

Wpisowe 60 zeta – w tym pływanie, wypożyczenie sprzętu, cos na ząb, torba gadżetów od sponsorów.  Liczba miejsc ograniczona  – a zatem kobitki spieszcie się !!

ZAPRASZAMY !!
Blizsze info i zapisy

www.szarpnijsie.pl
Karolina Czarna Czarnik
[email protected]
Tel 606474724

GIRLS ON WAKE by szarpnijsie.pl vol 4

Previous post

Game of Meat Halldor vs Ethan

Next post

Dinosaurs Will Die - team video bonus

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.