HIGHER Jeremiego Jones’a to uczta dla tych snowboardzistów, którzy uciekają od oscypków, Krupówek i kolejek do wyciągów, to film dla pasjonatów przygody i odkrywania nieznanego. Film dla tych, którzy z radością są w stanie godzinami zakładać zakosy w ciszy i majestacie gór, aby zdobyć dziewicze stoki i zostawić swój własny ślad na nietkniętych polach puchu.

HIGHER to film o poznawaniu siebie, gór i nieskończonej pasji dla snowboardu.Dla spragnionych prawdziwych snowboardowych przygód. Dla tych, którzy kochają góry, wspinaczkę w rakach, głęboki śnieg i zawrotną prędkość na prawie pionowych ścianach. Dla tych, którym wyjazd na deskę kojarzy się z namiotem, liną, czekanem i topieniem śniegu na herbatę o godzinie 4 rano.

HIGHER to film, który zamyka głośną trylogię dokumentującą podróże, ekstremalną wspinaczkę i zjazdy w miejscach, których nie eksplorował nikt dotąd. Jeremy Jones, 10-krotny zdobywca tytułu Freeridowego Snowboardzisty Roku stworzył w 2010r film DEEPER o odkrywaniu gór i jazdy na desce, który zrewolucjonizował rynek snowboardowy, od tego czasu prawie każda szanująca się firma snowboardowa zaczeła produkować split-boardy. W 2012 druga część film FURTHER zdobył mu tytuł odkrywcy roku National Geographic. Ostatnia część trylogi – HIGHER, to film który przedstawia podróż Jeremiego z jego lokalnych górek Cape Cod aż po szczyty Himalajów w Nepalu. Występują Jeremy Jones, Bryan Iguchi, Luca Pandolfi, Ryland Bell i inni.

25.10 – Poznań ProjektLab godz 19:00,
26.10 – Gdansk klub Bunkier godz 19:00
7.11 – Bielsko-Biała klub Grępielnia godz 19:30
8.11 – Katowice kino Światowid godz 22:00
14.11 – Kraków Forum/Przestrzenie godz 19:30
22.11 – Zakopane kino Sokół godz 19:30
28.11 – Lublin dom Kulturt godz 19:30

higher

Previous post

Snowboardowe przedszkole w Katowicach

Next post

Dylan Thompson 2014 Full Part | Presented by Neff

The Author

Justyna

Justyna