W najbliższy weekend 5-7 października startuje sezon freestylowy na lodowcu Hintertux.

Oficjalnie otwarcie parku Hotzone.tv zainauguruje sezon zimowy w pierwszy weekend października. Jednak wygłodniali śniegu i ostrego shredu riderzy już upajają się świeżutkim puchem na stokach Tuxa. Tym bardziej, że w połowie września, na lodowiec spadł ponad metr świeżego śniegu! Idealne stoki, aż do Fernerhaus!

fot. Hintertux-Opening-12_preview-5_by-Christian-Eberl_Herby-Thaler


Program otwarcia podobny jest do lat ubiegłych co stałych bywalców tego typu imprez specjalnie nie zdziwi. Niemniej jednak, w tym roku będzie można zobaczyć kilka niewielkich zmian! Wśród nich są Skullcandy Lounge idealne miejsce do naładowania Twoich baterii po jeździe na stoku/parku i okazja do chwili czilu. Dodatkowo w piątek o godzinie 21 Tux Center zamieni się w salę kinową gdzie odbędzie się projekcja najnowszego filmu ekipy Pirate Movie Productions UNIQUE8. Po premierze gorące imprezy „WARM UP PARTIES IN TUX”.

Betterpark Hintertux otwarty będzie dla wszystkich przez cały piątek, sobotę i niedzielę.
W sobotę Pro Line zarezerwowany będzie na „Session of the Dudes” jednak jam otwarty będzie dla każdego kto ma odwagę i ochotę brać udział w sesji na dużych kickerach. Będziecie mieli możliwość zmierzenia się z z pro riderami a wśród nich: Marco Feichtner, Seppe i Anthony Smits, Marko Grilc, Werni Stock, Steve Gruber, Wolle Nyvelt, Peter König, Bracia Kröll i wielu innych.

Po sesji na Pro Line odbędą się skoki „Big Bag Jump”.
Niedzielne godziny południowe to szansa na zarobienie kasy podczas „Cash for Trix Session

Oczywiście podczas otwarcia nie zabraknie lubianego centrum testowego gdzie będzie okazja przyjrzeć się i najważniejsze przetestować sprzęt ponad 30 brandów: Arbor, Bataleon, Billabong, Burton, Capita, DC, Deeluxe, Dragon, Flux, Forum, GNU, Jones, K2 Snowboarding, Libtech, Lobster, Nike, Nitro, Oakley, Ride for Earth, Ride Snowboards, Rollei, Rome, Roxy, Salomon Snowboards, Silbærg, Skullcandy, Slytech, SP United, Union, Yes.

fot. hotzone-tv_Hintertux-Opening-12_park
Szczegóły na http://opening.hotzone.tv

Previous post

DWD Leak of the Week: Sean Genovese

Next post

Mervinowy konkurs w Snow4life

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.