King_of_SNOW

KING OF S.N.O.W powraca w nowej odsłonie w sezonie 2009/2010 jako HORSEFEATHERS KING OF S.N.O.W.
Po ubiegłorocznym sukcesie impreza wraca już 28 grudnia 2009 w nowej, lepszej wersji.
W wielkim skrócie, czyli o co chodzi:
– Skopiuj trik wykonany przez Prosa Horsefeathers
– Wygraj 5000$ oraz światową sławę
– Raz w tygodniu do zgarnięcie paczka od Horsefeathers za najlepiej skopiowany trik.
– Każdy może wziąć udział
– Darmowa rejestracja

Zainteresowani? Jeśli tak, to czytajcie dalej:
Co tydzień na stronie www.king-of-snow.com pojawi się trik wykonany przez Prosa z ekipy Horsefeathers.
Wykonaj identyczny trik w jak najlepszym stylu, całość nagraj i umieść na stronie KING OF S.N.O.W.
Nagrodą główną w konkursie jest 5000$ oraz idealny początek kariery snowboardowej. Co tydzień do zgarnięcia paczka snowboardowych gadżetów od Horsefeathers za najlepiej skopiowany trik.
Pojawiło się kilka zmian w stosunku do ubiegłorocznego konkursu.
– Runda trwa dokładnie jeden tydzień, co daje więcej trików w krótszym okresie czasu i więcej giftów do zgarnięcia.
– Szybsze ogłoszenie kolejnych trików, kolejne trzy tiki zostaną zaprezentowany podczas trwania aktualnej rundy. Dzięki czemu jesteś w stanie w jeden śnieżny dzień nagrać 4 video z kopią trików na kolejne tygodnie.
– Ulepszony system ocen. Ilość punktów możliwych do zdobycia wzrasta proporcjonalnie do stopnia trudności triku. W pierwszej rundzie można zdobyć jeden punkt w rundzie za wykonany trik oraz dodatkowo 1 do 10 punktów za głosy użytkowników. W drugiej rundzie można uzyskać 2 punkty za trik plus 1 do 10 za głosy użytkowników i tak dalej. Oznacza to, że łącznie można zdobyć 24 punkty z trików.
– Rejestracja 24 / 7 Do konkursu można dołączyć podczas trwania dowolnej rundy.
Ranking of Nations teraz oprócz głównego rankingu dołączony został ranking krajowy. Dzięki czemu możesz rywalizować z kumplami w konkursie. Zdobywca pierwszego miejsca w danym kraju otrzyma ogromny pakiet od Horsefeathers, warunkiem jest uczestnictwo 25 riderów z danego kraju.
BLUE TOMATO ROOKIE-AWARD Wszyscy młodzi riderzy mają dodatkową motywację. Osoba będąca najlepsza z grupy wiekowej 6-15 lat w globalnym rankingu wygra unikalny Blue Tomato Sponsoring w tym bezpłatne wsparcie rzeczy oraz znaczące obniżki ceny w sklepach Blue Tomato.
HORSEFEATHERS QUEEN OF S.N.O.W Uwaga dziewczyny!!! Jeśli będziesz prowadzić w damskim rankingu i jednocześnie skopiujesz co najmniej 5 trików dostaniesz: komplet Horsefeathers Girls Outerwear i Streetwear a także paczkę streetwearową od Blue Tomato.
– Wielki FINAŁ !!!
Finał tegorocznego Horsefeathers KING OF S.N.O.W odbędzie się w dniach 16 – 18 kwietnia w Horsefeathers Superpark w Planai (AUT). Po rundzie 14 10 liderów z globalnego rankingu zostanie zaproszonych do Austrii (w tym bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie i skipassy) na wielki finał. Tam otrzymasz szansę na profesjonalną sesję zdjęciową w Horsefeathers Superpark, których idealny shape zapewni Q-Parks.

Previous post

QParks Atomicsuperpark Dachstein Horsefeathers Cube

Next post

"Tracking Eero" BC Action

The Author

Michal

Michal

1 Comment

  1. […] triki na pierwsze 4 rundy. Dla niewtajemniczonych szczegółowy opis imprezy znajdziecie tutaj. W skrócie: – Skopiuj trik wykonany przez Prosa Horsefeathers – Wrzuć swoje video na […]

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.