Bezchmurne niebo, pełna lampa i doskonałe warunki śniegowe przywitały riderów drugiego dnia Hotzone Hintertux Opening.

Gruba impreza podczas ostatniej nocy, premiera Absynt TurboDojo i imprezy w barze „Kleine Tenne” Tux, poranek drugiego dnia otwarcia Hotzone Hintertux do łatwych nie należał – jednak doskonała pogoda przywitała riderów.

Wallridy długo nie oparły się najazdowy riderów, Alarm Clock of Power wyjaśnili Werni Stock eggplantem oraz backflipem na przeszkodą. Fabian Fraidl’s handplant transferem oraz Roli Tschoder’s fastplants i wall-to-wall transfer.

Niestety w okolicach południa zaczęło wiać,  co oznaczało małe utrudnienia podczas klasyka w postaci Session of the Dudes, Werni nie pozwolił aby wiatr zepsuł sesje i stylowo kręcił z jego pomocą siódemki.

Idealny warun, oznaczał, że centrum testowe umożliwiało wszystkim chętnym przetestowanie sprzętu na nadchodzący sezon. Kiedy nadszedł czas na zjazd z lodowca, impreza przeniosła się w okolice dolnej stacji wyciągów. Nie zabrakło grila od Go-Shred , beer ponga, muzki oraz oczywiście sesyjki na pump tracku.

Day 3 at the Hotzone Park Opening Hintertux 2017. No words needed ??

Opublikowany przez betterpark Hintertux na 7 października 2017

 

Dzisiejszej nocy? kolejna impreza, oczywiście w Hohenhaus Tenne , i miejmy nadzieję, że warunki utrzymają się  do niedzielnego Cash for Trix Session by Fernerhaus.

Do zobaczenia na lodowcu!

 

Previous post

Mervin Made - Intro

Next post

#LobsterCreamWeek

The Author

Michal

Michal