Wielkimi krokami zbliża się otwarcie sezonu w Betterpark Hintertux, rezerwujcie termin: 4-7 października 2018.

Lato nadal w pełni, jednak już czas przygotowywać sprzęt do snowboardowy na kolejną zimę, lepiej być przygotowanym na jej atak. Jak co roku jako pierwszy startuje z otwarciem Better park Hintertux w pierwszej połowie października. Tym razem to już 15 edycja wielkiego weekendu otwarcia Hotzone.tv Park Opening.

 

Park, Contest & Test

Betterpark Hintertux doskonale znany jako pierwszy lodowiec co roku otwierający snowpark, gdzie przybywają riderzy z całego świata. Tym razem to okrągła 15 rocznica. Jak zwykle za przygotowanie parku będzie odpowiadał Wille Kaufmann. Riderzy mogą spodziewać się najlepszych konkursów oraz legendarnej sesji ‘Alarm Clock Battle’ a wszystko jak zawsze w przyjacielskiej atmosferze. Nie zabraknie prosów z doliny Zillertal jak  Werni Stock, amatorów. Dla najmłodszych riderów podobnie jak w poprzednich latach planowane są zajęcia Kids Shred z ekipą Ästhetiker, trenerzy pomogą pokonać pierwsze przeszkody.

Parties & Side Events

Jak zwykle cały weekend będzie obfitował w dobre imprezy po dniu na stoku. Jako pierwsza odbędzie się impreza w Kleine Tenne w Tux. W piątek jak zwykle Video Night w Tux-Center, poprzedzająca imprezę w Kleine Tenne Lanersbach. W sobota główna impreza odbędzie się w Hohenhaus Tenne w Hintertux. W sobotę po zjezdzie z lodowca wpadnijcie na parking przy dolnej stacji gondoli na  After Shred Session.

Więcej szczegółów dotyczących Hotzone.tv Park Opening znajdziecie na  stronach:

http://opening.hotzone.tv, as well as on Facebook https://www.facebook.com/HotzoneParkOpeningHintertux/ or Instagram https://www.instagram.com/hotzoneopening/, #hotzoneopening.

Pokoje zarezerwujecie na :www.tux.at

Previous post

ROOPE TONTERI : PERFECT AUSSIE STORM

Next post

Melodrama Teaser

The Author

Michal

Michal