Następna zima jest już tuż za rogiem! Zapamiętajcie datę otwarcia sezonu! Otwarcie Parku Hotzone.tv Hintertux już 5-8 października 2017 r.

Podczas otwarcie pierwszego i najlepszego snowparku sezonu, tradycyjnie będą miały miejsce testy najnowszego sprzętu, nie zabraknie chilowych jam session podczas, których do zgarnięcia będzie czysta gotówka. Jak zawsze odbędą się warsztaty GoPro Kids Shooting, After Shred Session z Pumptrackiem oraz Casino, Absinthe Video Premiere i History Gallery. Prosi, amatorzy i zwykli śmiertelnicy będą bawić się przy grubych bitach. Tak właśnie będzie wyglądało otwarcie Hotzone.tv Park Opening „THE Snowpark Opening of the Year!” od 5 do 8 października 2017. Dodatkową niespodzianką będzie perfekcyjnie wyszejpowany Halfpipe.

Wszystko zacznie się już od imprezy Pizza Session czwartkowego wieczoru w Kleinen Tenne. Od rana będzie mogli przebierać, wybierać w testowych deskach, wiązaniach i nie tylko. Po wybraniu pożądanego sprzętu czas na pierwszą sesję z nagrodami na Pro, Medium oraz Small Lajnach oraz nowiutkim pajpie. Piątkowa noc będzie pod znakiem premiery nowego filmu Absinthe Films w Tux-Center, która rozpocznie całonocne szaleństwo w Kleinen Tenne.

Po całym dniu szaleństwa w parku łączenie z Session of the Dudes, sobotnia noc to szturm na imprezownie Hohenhaus Tenne w Hintertux. Wieczorna impreza to nie wszystko, po udanym „dniu pracy” na stokach, czeka was sesja Aftershred na parkingu Hintertuxer, przy grillu, hazardzie w kasynie oraz zabawach na pumptraku.

fot. monEpic

Niedziela to oczywiście również dzień przeznaczony na katowanie snowparku, testowanie sprzętu z nowych kolekcji, w tym czasie dzieciaki będą się bawić podczas GoPro Kids Shoot.

Więcej szczegółów oraz bieżące info odnośnie Hotzone.tv Park Opening znajdziecie na http://opening.hotzone.tv, oraz na Facebook  https://www.facebook.com/HotzoneParkOpeningHintertux/; noclegi www.tux.at – upewnijcie sie, że zdążycie z rezerwacją!

fot. monEpic
Previous post

ASHBURY DEMO • Les Deux Alpes

Next post

SNOWBOARDING AT FONNA

The Author

Michal

Michal