Już niewiele czasu pozostało do 23 lutego czyli dnia, w którym przed Magnolia Parkiem – największym centrum handlowo-rozrywkowo – rekreacyjnym na Dolnym Śląsku, zmierzą się najlepsi polscy oraz zagraniczni jibberzy. Ogromna konstrukcja z rusztowań, 30 ton śniegu, energetyczna muzyka, konkursy, mnóstwo nagród i gadżetów od partnerów imprezy – to wszystko czekać będzie na tych się pojawi w tym dniu do Magnolia Parku.

Zawodnicy, a wśród nich takie tuzy snowboardu, jak Kuba Dytkowski, Mateusz Zielonka czy Dawid Conka, zmierzą się na torze, który zostanie zbudowany na bazie niemal 10 ton rusztowań udostępnionych przez firmę ARAD z Wrocławia – www.arad.pl – strategicznego partnera technicznego imprezy. Riderzy rywalizować będą na dwóch przeszkodach specjalnie wyprodukowanych na tą imprezę przez Horse Bros Snow & Skateparks – 9-metrowym łamanym railu oraz 8-metrowym railu prostym.

Pula nagród do zgarnięcia to aż 6000 zł, z których połowa to w 100% oryginalne banknoty NBP:
I miejsce 1500 zł
II miejsce 1000 zł
III miejsce 500 zł

Druga połowa puli to nagrody rzeczowe od partnerów imprezy: sklep internetowy SkateSports – www.skatesports.pl, wrocławski WakePark – dystrybutor marki ROPE www.21rope.com, Wolface producent masek zimowych – www.wolface.eu.

Pozostali partnerzy imprezy to: sklep sportowy Intersport www.intersport.pl, sklep Saturn www.saturn.pl oraz ASF Studio filmowe – www.asfstudio.pl.

Widowiskowy wieczorny finał jibbowych zmagań przed Magnolia Park odbędzie się po zmroku, przy sztucznym oświetleniu oraz przy znakomitych beatach, które zapoda DJ Fischer zaproszony specjalnie na imprezę przez znanego wszystkim producenta napojów dodających skrzydeł – firmę Red Bull. Formuła finału zawodów, to luźne jam session, w którym 15-stu najlepszych zawodników będzie miało godzinę na pokazanie sędziom i publiczności najlepszych sztuczek jakie mają w swoim repertuarze. Po zawodach o godzinie 21.30 wszyscy spotykamy się na afterze w Cafe Artzat, ul. Malarska 30.

O imprezie usłyszycie w eterze dzięki Radiu Eska.
Przeczytacie o zawodach na:
www.4board.pl,
www.andegrand.pl,
www.e-snowboard.info,
www.freestyle.pl,
www.snowboard.pl,
www.snowboardowe.pl,
www.snowboards.pl,
www.snowboard-mds.pl,
www.studentnews.pl

PROGRAM IMPREZY:
14.00 – 16.00 sesja treningowa
16.00 – konkurs dla publiczności
16.30 – sesja eliminacyjna
17.30 – konkurs dla publiczności
18.00 – finał zawodów
19.30 – dekoracja zwycięzców
21.30 – after party Cafe Artzat, ul. Malarska 30 (250 m od Rynku)

Impreza odbywa się dzięki ogromnemu wsparciu Centrum Handlowego MAGNOLIA PARK www.magnoliapark.pl

Kontakt/zapisy zawodników/akredytacje prasowe: [email protected]

Organizator imprezy: Agencja Eventowa REAL EVENT – www.realevent.pl

Współorganizator: Village Park Snowparks – www.brudnepoludnie.com

 

JibBeat_B1_lightESKA-620

Previous post

BTS with Baked Rats in Zakopane

Next post

Andrew Burns ShipWrecked Vol.2 – Part 1 “Early Season”

The Author

Justyna

Justyna