Jib King to zawody rozpoczynające sezon eventów w Absolut Park, odbywają się krótko po nowym roku. Jak już otrząśniecie się po sylwestrowej zabawie zacznijcie przygotowywać sprzęt i obierzcie na cel Flachauwinkl, aby udowodnić swoje umiejętności podczas jibowych zmagań. Najbardziej stylowe i kreatywne przejazdy zostaną nagrodzone nie tylko honorowymi trofeami ale również wartościowymi nagrodami.

Około 70 riderów z całej Europy zmaga się na początku każdego roku o tytuł Jib Kings & Jib Queens w Absolut Parku. Zawodnicy zwykle prezentują bardzo wysoki poziom, przez co nie ułatwiają pracy sędziom. Dzięki wyjątkowemu setupowi składającemu się z 12 przeszkód możliwe jest zaprezentowanie grubych trików. jib King jest tradycjnym eventem slopestyle, który jest otwarty dla wszystkich riderów, którzy wiedzą o co chodzi z railami i jibami.

Jest to dwu dniowy event, jeden z dni przeznaczony jest dla snowboaderów a drugi dla riderów freeski.

Jeśli jesteście zainteresowani uczestnictwem w Jib King wystarczy odwiedzić Absolut Park w dniu eventu i zarejestrować się na miejscu. Wszystkie szczegóły na  www.absolutpark.com

Tak było w ubiegłym roku!

Previous post

Full Moon - Jamie Anderson FULL PART

Next post

BILA WELCOME TO 2017

The Author

Michal

Michal