Warsztaty snowboard i freeski w parku trampolin

Już po raz piąty JUMPCITY zaprasza wszystkich zajawkowiczów na warsztaty przygotowujące do sezonu narciarskiego i snowboardowego. Tym razem z Trójmiasta przeniesiemy się do nowego parku JUMPCITY w Katowicach. Jasiek Krzysztof, Tomek Wolak, trzy dni intensywnych treningów, profesjonalny sprzęt oraz nieograniczona ilość rotacji – czego chcieć więcej!

Umiejętność opanowania swojego ciała w locie to podstawa snowparkowych ewolucji! Warsztaty JUMPCITY Freestyle Camp by Majesty dedykowane są dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z freestylem, jak  i dla tych, którzy chcą dopracować swoje akrobacje i wejść na wyższy poziom. Dzięki treningom uczestnicy będą mogli na bezpiecznym gruncie opanować podstawowe obroty, salta oraz ewolucje.

freestyle-camp2

 

Na 3000 m2 trampolin na 20 uczestników czekać będą, m.in.: olbrzymi basen z gąbkami gwarantujący miękkie lądowanie, trampoliny sportowe w tym super quad o wymiarach prawie 4,5 x 4,5 metra. Najważniejszy jednak jest sprzęt – profesjonalna piankowa deska, narty oraz balance board. Celem warsztatów jest nauczenie uczestników kontroli swojego ciała w locie oraz opanowania nowych ewolucji, które zostaną przełożone na śnieg w trakcie zbliżającego się sezonu. Dodatkowo każdy z uczestników będzie miał okazję wyłapać wszelkie swoje niedoskonałości techniczne na sesji viedo coachingu.

freestyle-camp4

freestyle-camp5

Podobnie jak w ubiegłych latach na uczestników warsztatów czekać będzie niezawodny duet – Jasiek Krzysztof i Tomek Wolak.

– Warsztaty organizowane przez tej klasy zawodników to niesamowita przygoda. Trenerzy mają ogromne doświadczenie i dużą wiedzę, ale najważniejsze jest to, że potrafią przekazać to swoim uczniom. Przed warsztatami nie sądziłam, że na trampolinach można nauczyć się tylu nowych rzeczy –mówi uczestniczka czwartej edycji warsztatów.

freestyle-camp1

Co dla Was zostało przygotwane?

  • 15h treningów (5h dziennie – 2 treningi po 2,5h)
  • instruktaż trenerów
  • autorski program treningów
  • trzydniowe skakanie no limit (darmowe skakanie nawet poza godzinami treningów)
  • wyzwania na trampolinach
  • videoanaliza (uczymy się na błędach)
  • sesja video/foto

Bądźcie na bieżąco z wszystkimi newsami i śledźcie wydarzenie na facebooku!

 

Gdzie i kiedy?

Termin: 11-13 listopada 2016 (długi weekend)

Miejsce: JUMPCITY – Park Trampolin w Katowicach (ul. Kościuszki 227)

Ilość miejsc: maksymalnie 20 osób

Cena regularna: 499 zł

 

Szczegóły i program: http://jumpcity.pl/2016/09/29/jumpcity-freestyle-camp-by-majesty-vol-5/

 

Poziom zajęć zostanie dopasowany do uczestników. Jesteś prosem? Czas podnieść sobie poprzeczkę! Dopiero zaczynasz? Jest to najlepszy moment – trampoliny to neutralny grunt 🙂

Zapisy mailowo: [email protected] lub przez zapytanie na www.katowice.jumpcity.pl

Do zobaczenia!

freestyle-camp6

freestyle-camp3

Previous post

Monster Energy: DAYUMM!

Next post

BYNDxMDLS - VACATION FOREVER - Full Movie

The Author

Justyna

Justyna