JUMPCITY Freestyle Camp, czyli jedyne takie warsztaty akrobatyczne w Parku Trampolin, dedykowane fanom sportów ekstremalnych.
W zeszłym miesiącu dobiegła końca już czwarta edycja campów. Tym razem w trzydniowych warsztatach wzięli udział narciarze oraz snowboardziści, którzy pod okiem Tomka Wolaka i Jana Krzysztofa mieli okazję opanować nowe rotacje i doszlifować do perfekcji ewolucje, które wielu z nich będzie mogło przełożyć na śnieg już w najbliższym sezonie.

Celem warsztatów było nauczenie uczestników nowych trików oraz sztuczek, jak i przygotowanie ich ciała do wykonywania rotacji w powietrzu. Należy pamiętać, że trening na trampolinach to nie tylko salta! Ekipa JUMPCITY zadbała o profesjonalny sprzęt, w tym deski i narty dostosowane do skakania na trampolinie. Dzięki nim uczestnicy mogli ćwiczyć rotacje w warunkach zbliżonych do tych na śniegu, a wieczorna video analiza pozwoliła im na wyłapanie wszystkich niedoskonałości i wprowadzenie poprawek w trakcie kolejnych treningów.

Mega klimat, bardzo wysoki poziom oraz nagrody sponsorowane przez Majesty oraz Locotravel, sprawiają, że warsztaty cieszą się bardzo dużym powodzeniem, zarówno wśród profesjonalistów, jak i wśród osób, które dopiero zaczynają.

Kolejna edycja planowana jest na początek roku 2016 – wszystkie informacje będą pojawiać się na fanpage JUMPCITY oraz stronie internetowej gdyńskiego parku trampolin.

facebook.com/JUMPCITY

www.jumpcity.pl

 

 

Previous post

BOARDERS JIBBING SESSION 19.12.2015

Next post

ARTEM SMOLIN FULL PART 2015 / Presented by: Bonus Gloves

The Author

Justyna

Justyna