JUMPCITY Freestyle Camp SNB/FS Edition 2015 czyli warsztaty akrobatyczne w Parku Trampolin pod kątem jazdy na snowboardzie i nartach!

Pierwszy i największy park trampolin w Polsce po raz kolejny łamie schematy i przenosi szkolenia SNB/FS na zupełnie nowy poziom. Warsztaty JUMPCITY Freestyle Camp jest to jedyne takie wydarzenie w Polsce przygotowane przez zajawkowiczów dla zajawkowiczów. Trzy dni intensywnych treningów, 15h zajęć akrobatycznych oraz nieograniczona ilość rotacji.

Listopadowa edycja będzie już czwartą odsłoną Freestyle Camp, gdzie na 2000 m2 trampolin 20 uczestników będzie miało okazję opanować nawet najbardziej skomplikowane akrobacje powietrzne, przy użyciu profesjonalnego sprzętu dostosowanego do skakania na trampolinach, jak np. piankowe deski oraz narty. Celem warsztatów jest nauczenie uczestników kontroli swojego ciała w locie oraz opanowania nowych ewolucji, które zostaną przełożone na śnieg w trakcie zbliżającego się sezonu. Dodatkowo każdy z uczestników będzie miał okazję wyłapać wszelkie swoje niedoskonałości techniczne na wieczornej sesji viedo coachingu.

“Specjalnie dla Was zaproszono również mistrzowską kadrę z południa – narty: Jasiek Krzysztof MAJESTY SKIS TEAM oraz snowboard: Tomek Wolak. Najlepiej zgrany duet już po raz trzeci wystąpi w roli trenerów na zimowej edycji Freestyle Camp. Chłopacy nie tylko potrafią przyciągnąć uwagę na stoku, ale również na trampolinach są w stanie czynić cuda!” – mówi Joanna Tuz, specjalista ds. marketingu gdyńskiego parku trampolin.

ZOBACZCIE ZAPOWIEDŹ NAJBLIŻSZEJ EDYCJI:

Wizytówką JUMPCITY Freestyle Camp jest praca w małych grupach, co pozwala na maksymalizację efektów treningu. Ćwiczenia na batutach rozwijają zmysł kinestetyczny, odpowiedzialny za umiejętność kontroli własnego ciała np. w trakcie wykonywanych ewolucji. Praca na neutralnym gruncie jakimi są trampoliny, umożliwia uczestnikom doszlifowanie techniki wykonywanych trików oraz opanowania psychicznego w sytuacjach ekstremalnych.

Warsztaty gwarantują nie tylko solidny progres jeśli chodzi o technikę, ale również mega klimat i super nagrody od Majesty, Locotravel, Physio&Theraphy.

W PLANIE:

  • 3 dni intensywnego treningu,
  • 15h zajęć akrobatycznych,
  • konkursy z nagrodami – do zgarnięcia voucher o wartości 500 zł na zimowy wyjazd z LOCOTRAVEL,
  • video analiza,
  • treningi na trampolinach sportowych,
  • masa trików i ewolucji powietrznych,
  • skakanie no limit,
  • chillout w Aquaparku
  • i wieeeele więcej!

Bądźcie na bieżąco z wszystkimi newsami i śledźcie wydarzenie na facebooku!

 

GDZIE I KIEDY?

Termin: 27-29.11.2015r.
Miejsce: JUMPCITY – Park Trampolin w Gdyni
Ilość miejsc ograniczona: 20 (pierwsze 5 osób promocja!)
Szczegóły i program: http://jumpcity.pl/freestyle-camp/

Poziom zajęć zostanie dopasowany do uczestników. Jesteś prosem? Czas podnieść sobie poprzeczkę! Dopiero zaczynasz? Jest to najlepszy moment – trampoliny to neutralny grunt 🙂

Zapisy mailowo: [email protected] lub przez zapytanie na www.jumpcity.pl

Do zobaczenia!

 

Previous post

ALTL series EP03: Tailgate Alaska'14

Next post

Ethan Morgan - Bataleon FunKink Split

The Author

Justyna

Justyna