swatch ttr chrono plasticW związku z pierwszą 6 gwiazdkową TTR imprezą w sezonie Swatch ma dla nas niespodziankę limitowaną serię Swatch TTR Chrono Plastic.
Zegarek Swatch TTR Chrono Plastic jest idealnym czasomierzem dla nas snowboardzistów. Ma bardzo wygodny, doskonale oplatający rękę gumowy pasek, co jest niezmiernie ważne aby nie zgubić go podczas śnieżnych ewolucji, jest oczywiście odporny na wstrząsy i wodoszczelny.
Swatch TTR Chrono Plastic ma wbudowany skipass, który teoretycznie można załadować zamiast kupowanej osobno karty. Usługa ta działa w ponad 700 kurortach np w Soelden i Dubaju 🙂 Miejmy nadzieję, że oprócz austriackiego Soelden niedługo będzie możliwość załadowania go także w innych alpejskich kurortach.
Jeśli masz ochotę stać się całkowicie za free posiadaniem tego Swatcha, weź udział w konkursie. Wystarczy wytypować dwóch z czterech finalistów na 6Star Billabong Air & Style w Innsbrucku 5 grudnia 2009.
Pięć osób, które prawidłowo wytypują finalistów i będą mieć odpowiednią ilość szczęścia otrzyma zegarki Swatch TTR Chrono Plastic.
Prosimy o odpowiedzi na adres e-prasa (at) ttrworldtour.com

Zgłoszenia muszą zawierać: odpowiedź, imię i nazwisko, adres e-mail, narodowość, adres zamieszkania i wiek. Należy pamiętać, że ten konkurs jest otwarty tylko dla obywateli Unii Europejskiej. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej 8 grudnia 2009.

Previous post

Horsefeathers Pleasure Jam 2009

Next post

The Snowboard Realms Sezon 3 Epizod 3

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.