W wielu kulturach liczba 13 uchodzi za pechową, ale w innych jest liczbą szczęśliwą. Naszym zdaniem musi być szczęśliwa.
Ale co my tak o tej 13? Ano dlatego, że nadchodzi po raz 13 największe snowboardowo oldschoolowe wydarzenie. Będzie mieć miejsce 21 kwietnia w Stuben am Arlberg.
No ok, to 13 wyjaśniona, ale co ma wspólnego longboard ze snowboardem? W tym wypadku, longboard nie jest tym co zawsze. Longboard tym razem jest długą, oldschoolową dechą snowboardową, na której mknie się z górki po śniegu.
Longboard Classic to takie coś pomiędzy Woodstock Snowboardu i Zjazdem na Krechę. Wydarzenie – wyścig rozpocznie się na wysokości 2408 m na szczycie Alben, więc jest szansa że będzie tam śnieg. Stamtąd grupa zapaleńców ruszy 1001 m (w pionie) w dół do miejscowości Stuben, gdzie odbędzie się wręczenie nagród w różnych kategoriach, między innymi old school, new school, master. Longboard Classic w Stuben jest jednak daleko od poważnego konkursu, najważniejsza jest dobra zabawa, wygrana nie jest priorytetem, najważniejsze jest nadrobienie zaległości ze starymi znajomymi, poznanie nowych oraz zabawa z ludźmi o podobnych poglądach!
Więcej informacji o imprezie, zdjęcia, filmy oraz „Hall of Fame” z ostatnich dwunastu lat można znaleźć na stronie www.longboardclassic.com.

Podsumowanie
Wydarzenie: Longboard Classic
Data: sobota, 21 kwiecień 2012
Gdzie: Stuben / Arlberg (Austria)
Format: Le Mans mass start – Zjazd w dół Snowboard / Longboard Race
Kategorie: master, old school, no school, najstarszy & najmłodszy zawodnik itp.
Music: Mortal Kombat Soundsystem
Wpisowe: Euro 50 (skipass, t-shirt, obiad i napoje)
Credo: Classic Longboard jest Snowboardowym Woodstockiem dla surferów duszą, longboarderów, snowboarderów, freeriderów, koneserów i legend snowboardu z całego świata. Jeździć ze znajomymi, bawić się i świętować ducha snowboardingu.

A poniżej galeria z poprzedniej edycji Longboard Classic

Previous post

Pink Jam już w ten weekend

Next post

Defenders of Awesome : Brandon Cocard – Full Part

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.