Już 6 grudnia odbędzie się pierwsza edycja Lublin Sportival, który z pewnością na dobre zagości na krajowej i zagranicznej scenie wydarzeń sportowych. Przeszkody snowboardowe umieszczone na monumentalnych schodach, Moto Trial, pokazy filmów snowboardowych, Strefa dziecięca, Street Market, Foodtrucki, a to wszystko w przepięknej scenerii Starego Miasta w Lublinie.

Lublin Sportival to bezprecedensowe wydarzenie, podczas którego pozytywna energia i sportowa pasja opanują zabytkowe przestrzenie Lublina, a niezwykłe ewolucje snowboardowe i mistrzowska rywalizacja potęgować będą dreszcz niezapomnianych emocji. Impreza ma na celu promowanie oferty sportowej Lublina i jest pierwszą edycją cyklicznej, flagowej imprezy miasta.

Plac Zamkowy w samym centrum Lublina po raz pierwszy stanie się miejscem zmagań jibbingowych na wysokim międzynarodowym poziomie. 

Pula nagród to 8000 zł w gotówce oraz na ten moment ok. 10 000 tys zł w nagrodach rzeczowych! Rezerwujcie sobie termin, ponieważ jest o co walczyć!

Szczegółowy harmonogram oraz setup przeszkód, zostanie opublikowany w nabliższych dniach! 
Potężne schody prowadzące do Muzem Lubelskiego zostaną zamienione w arenę zmagań sportowych za sprawą specjalnego toru zaprojektowanego i zbudowanego pod wymagania snowboardowych jibberów. Na terenie, liczącego blisko 8500 m2, Placu Zamkowego odbędzie się natomiast miasteczko festiwalowe pełne sportowych atrakcji. Podczas wydarzenia trwającego od 10 rano do późnego wieczora będzie można zarówno wziąć aktywny udział, jak i podziwiać zawodowców. Dla tych, którzy poczują inspirację do rozpoczęcia własnej przygody ze sportem, jak i tych którzy już wczesniej odkryli swoje pasje, przedstawiona zostanie oferta organizatorów aktywnego wypoczynku oraz branżowych sklepów z odzieżą i sprzętem sportowym.

Więcej informacji na temat imprezy: facebook.com/lublinsportival
Organizator imprezy: Miasto Lublin, Radical.sm
Sponsorzy: Monster Energy, GoPro
Patroni Medialni: Czwórka, StreetMag, Hiro, Freestyle.pl, Boardnews.pl, DlaStudenta.pl, 360mag.pl, TVP Lublin, Radio Centrum 

Lublin sportival

Previous post

Burton Presents - Danny Davis & Ben Ferguson

Next post

Red Bull na Dużym Ekranie

The Author

Justyna

Justyna