MOREBOARDS Stubai Premiere 2012 - Early Bird

MOREBOARDS Stubai Premiere 2012 czyli de facto otwarcie nadchodzącego sezonu na lodowcu Stubai nadchodzi. Impreza otwierająca Snowpark MOREBOARDS Stubai Zoo potrwa 3 dni, podczas których będziecie mieli możliwość udziału w wielu contestach, konkursach i sesjach szkoleniowych. Tegoroczna czwarta edycja eventu rozpocznie się 19 października i potrwa do 21.
Idealnie przygotowany Snowpark dzięki zróżnicowanemu poziomowi przeszkód pozwoli każdemu chętnemu spróbować swoich sił. Jak co roku można spotkać będzie miejscu zaproszonych pro riderów i oczywiście zobaczyć na żywo ich jazdę.

Najnowsze kolekcje sprzętu na nadchodzący sezon zaprezentuje ponad 40 brandów, oferując szeroką gamę produktów do darmowego testowania. Dzięki czemu można będzie objeździć upatrzony sprzęt.

Działo się będzie również wieczorami w samym Neustift a zadbają o to między innymi Mando Diao DJ Team, the Drunken Masters i wielu innych artystów.

Kto pierwszy ten lepszy, osoby które dokonają szybkiej rezerwacji mają szansę na gifty i rabat.Szczegóły na www.stubai-zoo.com. Ride the zoo!

Previous post

Jibberish Snowboarding – Summer Whistler

Next post

Every Third Thursday – podsumowanie 2 sezonu

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.