Gigi Ruf zamienia biały puch na świecące w ciemnościach raile największej hali narciarskiej w Europie.

premiera BLACK SNOW
Fot. Andreas Bryngel/Burn

O najnowszej produkcji Johannesa Östergaarda i Richarda Prendergasta „Black Snow” można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że jest to kolejny film snowboardowy. Twórcy tworząc ten krótki edit sięgnęli po najnowsze, niestosowane wcześniej technologie takie jak światło UV/czarne światło, LED oraz lasery. To, w połączeniu ze specjalnie skonstruowanymi przeszkodami, w największej europejskiej hali wypełnionej śniegiem, stworzyło niepowtarzalne snowboardowe środowisko. W efekcie otrzymujemy niezwykły pokaz umiejętności jednych z najlepszych snowboardzistów na świecie, Gigi’ego Rufa, Ulrika Badertschera, Stale Sandbecha oraz Gulli’ego Gudmundssona, zaprezentowane w absolutnie wyjątkowy sposób. Całości dopełnia niezwykły soundtrack stworzony przez wielokrotnie nagradzanego Barona.

Kręcenie Black Snow pod każdym względem różniło się od wszystkiego, co robiłem do tej pory. To było jak jazda w zupełnie innym świecie. Coś w stylu Gwiezdnych Wojen, z tymi wszystkimi światłami” – mówił po zakończeniu zdjęć zawodnik teamu BURN Stale Sandbech.

Oficjalna premiera filmu odbędzie się 22 września podczas The Reels Snowboard Film Festiwal przez wielu opisywanego jako Cannes wśród festiwalów filmów snowboardowych. Od 26 września film będzie dostępny dla wszystkich.

Previous post

Andrew Burns Full Part 2012

Next post

Red Bull I-BATTLE

The Author

Michal

Michal

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.