Przyszła i pora na to! Spotykamy się 6go Kwietnia na G4W w Mrągowie.
Impreza jest otwarta, każdy kto nawet zaczyna zabawę z freestylem znajdzie coś dla siebie i może wziąć udział w imprezie.

Plan imprezy:

09:00 – 11:00 – Nieodpłatny kurs z zakresu podstaw freestyle`u przeznaczony dla najmłodszych i początkujących riderów. Szkolenie poprowadzi szkoła snowboardu HBR Adrenaline. Warunkiem przystąpienia do kursu jest umiejętność jeżdżenia na desce! Szkolenie będzie polegać na ćwiczeniu umiejętności pokonywania przeszkód, nie uczenia jazdy na snowboardzie!

11:00 – 12:00 – Rejestracja uczestników w biurze eventu.

12:00 – START, jeździmy na totalnym chillu, każdy robi takie przeszkody które mu odpowiadają, a grupa fotografów trzaska nam dobre foty! Ale jak zdobywać nagrody?! Już wszystko wyjaśniamy – aby była uczciwa rywalizacja postanowiliśmy podzielić was na grupy:

A – dziewczyny
B – przedział wiekowy do 15 lat włącznie
C – przedział wiekowy powyżej 15 lat (początkujący freestyle – uczestnik potrafi robić podstawowe tricki na przeszkodach typu boardslide, 50-50, tailpress, 180 na skoczni)
D – OPEN, tutaj chyba nie trzeba wyjaśniać 😉

Raz na jakiś czas dana grupa jest informowana o mini JAMie, cała grupa wtedy jedzie na wyznaczoną przeszkodę wraz z sędzią który, za dobre triczki będzie przydzielał nagrody. Mamy nadzieję, że wygląda to w miarę zrozumiale, w razie jakichś niejasności, śmiało pytać!

Zapisy na kurs oraz event prosimy wysyłać na e-mail –
[email protected]
(imię, nazwisko, rok urodzenia, kurs freestyle`u – tak/nie, wybrana grupa A,B,C lub D)

Niepełnoletni uczestnicy obowiązkowo muszą mieć kask oraz pisemną zgodę rodziców wraz z oświadczeniem o zapoznaniu się z regulaminem imprezy, który w najbliższym czasie będzie dostępny do pobrania na stronie wydarzenia.

Wpisowe wynosi 15zł, płatne na miejscu.

Zapraszajcie znajomych i przyjeżdżajcie 6go Kwietnia na G4W w Mrągowie, dobrą zimę trzeba dobrze pożegnać!

Imprezę między innymi wspierają: Santa Cruz Snowboards, Breo, BeaverWax, Boarders.pl, Brain Inside, Jibb King, Trick Board, 7/9/13, HBR Adrenaline.

Patronat medialny: Planeta FM, Kurier MRĄGOWSKI, 4board.pl

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: NMD żegna zimę

plakat_nmd_4

 

Previous post

Zakończenie Sezonu "Snow OFF" Boarders Shop & Ride

Next post

Mellow Weekend - Wolakbrothers

The Author

Michal

Michal

1 Comment

  1. […] Obczajcie jakie zakończenie sezonu snowboardowego przygotowuje dla Was ekipa NMD i jak będziemy żegnać zimę na G4W w Mrągowie. […]