deck shieldChyba nic tak bardzo nie wkurza jak kolejka do wyciągu… Chociaż? Jest coś co wkurza jeszcze bardziej! Jest to bonus w postaci napierającego tłumu narciarzy i snowboarderów, który ostrymi krawędziami niszczy nam laminat na desce. Czy za każdym razem przewozicie deskę w pokrowcu w skibusie pełnym ludzi lub w dachowym boxie? Jak widzicie o uszkodzenia naprawdę nie jest trudno.
Efekt? Zadrapania, rysy, uszczerbki i nowa deska po paru dniach zmienia się nie do poznania. Na polskim rynku pojawiło się jednak coś, co zmieni ten stan rzeczy – folia ochronna DeckShield stworzona z myślą o zabezpieczaniu górnej grafiki desek i nart.

O co chodzi? DeckShield to chroniona prawem patentowym innowacja. Do tej pory nie było możliwości zabezpieczenia ani regeneracji grafiki nart i snowboardów. Teraz możesz zapobiegać niszczeniu i chronić tę część sprzętu, a tym samym cieszyć się nim dłużej. Sprzęt używany nabiera świeżości i wygląda jak nowy, co liczy się nie tylko przy użytkowaniu, ale i przy ewentualnej odsprzedaży.
Folia DeckShield jest stworzona do warunków zimowych

  • odporna na temperatury do -50 C,
  • posiada filtr UV chroniący grafikę przed wyblaknięciem

IMG_0051

Właściwości termokurczliwe sprawiają, że folia jest plastyczna w trakcie aplikacji i z łatwością dopasuje się do kształtów deski i nart. Folia DeckShield jest transparentna więc nadaje grafice efekt dodatkowego połysku. Jest ultralekka i dopasowuje się do kształtów deski, nie wpływając na jej właściwości. Ponadto aplikacja jest dziecinnie prosta i zajmuje około 15 minut.

Jeśli chcesz chronić nową deskę lub odświeżyć używaną, DeckShield to świetne rozwiązanie. Folie ochronne DeckShield są dostępne w sklepach sportowych i serwisach na terenie całej Polski. Zestaw do samodzialnej aplikacji zawiera folię składającą się z 3 warstw, pojemnik na płyn do aplikacji z atomizerem, nożyk oraz raklę. Można również zakupić tę usługę w sklepie lub serwisie. Sugerowana cena za zestaw w tubie 99 PLN.

aplication.3
aplication.2
aplication.1

Aby dowiedzieć się więcej o samym wynalazku i sprawdzić gdzie można go kupić wejdź na stronę www.deckshield.pl lub sprawdź to na Facebooku www.facebook.com/deckshield

[youtube id=”RvxjTiAicK4″ width=”600″ height=”350″]

[youtube id=”v7aPwkHBnJ4″ width=”600″ height=”350″]

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

image009

 

Previous post

Dan Brisse - X Games Real Snow 2013

Next post

Weekend pełen niespodzianek od AST

The Author

Justyna

Justyna