O’Neill, producent odzieży do sportów śnieżnych, przedłużył umowę sponsorską z Michałem „Brelokiem” Ligockim. Współpraca potrwa co najmniej do końca sezonu zimowego 2011/2012.
Dwukrotny olimpijczyk rozpoczął sezon mocnym uderzeniem – wygrywając w Kaprun zawody z cyklu snowboardowego Pucharu FIS (FIS RACE) w Half Pipe (HP). Obecnie sklasyfikowany jest na 15 pozycji światowego rankingu tej konkurencji (450 punktów FIS). Zarówno sponsor, jak i zawodnik liczą na bardzo dobry sezon i pewny awans Ligockiego do pierwszej dziesiątki rankingu Pucharu Świata HP.
W napiętym kalendarzu startów Breloka (m. in. w Pucharze Europy i Świata) nie mogło zabraknąć O’Neill Evolution w szwajcarskim Davos (2-7.01.2012, 6 Star TTR), zawodów słynących z idealnie przygotowanych, progresywnych tras i spektakularnego, finałowego wieczoru. Brelok, wraz z zagranicznymi snowboardzistami z Teamu O’Neill, znów udowodnią tam, że odzież snowboardowa marki O’Neill idealnie sprawdza się podczas nawet najbardziej niewiarygodnych trików.
Zawody rozpoczną obchody 60 urodzin marki O’Neill, która narodziła się w 1952 dzięki wynalezieniu przez Jacka O’Neilla pianki neoprenowej do surfingu. Wkrótce pasja do sportów deski objęła wszystkie jej wariacje, w myśl zasady „snow is only frozen water”.
Michał Ligocki w 2012 roku planuje także udział w kilku projektach filmowych. Zapraszamy do odwiedzin jego strony internetowej michalligocki.pl oraz bloga www.brelok.ownlog.com, na których na bieżąco informuje o kolejnych osiągnięciach.

Previous post

32 Spot Check - Brighton Resort

Next post

World Snowboard Day, film

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.