Jeśli nie macie żadnych planów na koniec listopada, to może warto wybrać się do szwajcarskiego Laax? W tym roku ekipa szarpnijsie.pl organizuje wyjazd w terminie 27 XI – 5 XII 2010 pod nazwą Opennig Laxx. Naszym skromnym zdaniem oferta jest bardzo przyzwoita za taką cenę ciężko mieć przejazd do Szwajcarii, skipass i tak komfortowe warunki: spa w łazience! 😉
Szwajcarskie Laax to jedna z trzech głównych miejscowości narciarskiego regionu Gryzonni – Alpenarena. Laax jest mekka snowboardzistów – do dyspozycji freestylowców są tutaj 4 snowparki. To miejsce dla młodych osób z dużą dawką imprez w ciągu dnia, nie mówiąc już o tym, co się dzieje po zachodzie słońca. Karnet obejmuje ponad 200 km tras zjazdowych na ponad 100 km2 stoków z gwarancją śniegu.
W czytaj dalej więcej info o wyjeździe.

ROCKS RESORT położony jest tuz przy dolnej stacji kolejki linowej w Laax. Na parterze każdegu budynku znajdują się bary, kluby, sklepy i wypożyczalnie sprzętu. Położone obok siebie, stanowią całkowicie samowystarczalny kompleks, dla wygody połączony podziemnym parkingiem. Tu także znajduje się skiroom, z którego ruchome schody prowadzą pod samiusieńką gondolkę. W całym kompleksie dostępne jest WiFi. Apartamenty są 4 osobowe, każdy posiada aneks kuchenny i łazienkę, która wyposażona jest w prysznic z funkcja kąpieli parowej.

CENA: 1599zł zawiera:
-przejazd na transie krk-laax-krk
-ubezpieczenie KL, NW ski
-zakwaterowanie w apartamencie (6 nocy)
-6 dniowy skipass na region Flims – Laax – Falera,
-końcowe sprzątanie apartamentu (nie dotyczy aneksu kuchennego), ręczniki i pościel, opłatę klimatyczną, ogrzewanie i elektryczność.

SZCZEGÓŁY I ZAPISY NA: www.szarpnijsie.pl
INFO : karolina „czarna” czarnik 606474724,
[email protected], gg4464564Previous post

Qpark Kitzsteinhorn

Next post

Autumn Freestyle Session Vol.1 Stubai

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.