Tegoroczna edycja OSCYP Snowboard Contest, stwarza więcej możliwości do wzięcia udziału w snowboardowej inicjatywie. 1 lutego w Białce Tatrzańskiej ponownie zobaczymy najlepszych w kraju zawodników biorących udział w rywalizacji organizowanej przez Burton Snowboards i MINI Polska. Drugiego dnia imprezy snowpark zostanie otwarty dla profesjonalistów i amatorów. Dodatkowo, dla osób z umiejętnościami multimedialnymi, przewidziane są konkursy na stworzenie najlepszych relacji foto i video.

OSCYP Snowboard Contest_fot.Prze mek_Skóra

Każda edycja OSCYP Snowboard Contest, to okazja dla najlepszych zawodników w kraju na sprawdzenie swoich umiejętności w specjalnie przygotowanym snowparku ekipy Park Pirates i firmy Techramps. Dwa tygodnie przed rozpoczęciem tegorocznej rywalizacji w Białce Tatrzańskiej, opulikowano szczegóły dodatkowych atrakcji dla publiczności.

W niedzielę, 2 lutego, dzień po głównym konkursie dla zaproszonych zawodników, drzwi do snowparku zostaną otwarte dla amatorów. Po raz pierwszy w historii zawodów, przeszkody z imprezy zostaną udostępnione szerszemu gronu snowboardzistów. Tego samego dnia, producent kamer GoPro organizuje konkurs OSCYP GoPro DAY, dla miłośników tworzenia klipów video. Wystarczy nakręcić maksymalnie 1,5 minutowy edit z dwóch dni OSCYP Snowboard Contest, aby stanąć przed możliwością wygrania GoPro HERO3+ Black Edition. Specjalne stoisko GoPro umożliwi wypożyczenie profesjonalnego sprzętu z najnowszej kolekcji. Do dyspozycji będzie również budzący wiele emocji ROTOR, który pozwala w unikalny sposób rejestrować przejazdy snowboardowe. Film może zostać zmontowany przy użyciu GoPro Studio – darmowego programu umożliwiającego w łatwy sposób tworzenie profesjonalnych klipów. Gotową produkcję należy umieścić w serwisie vimeo lub youtube i wysłać otrzymany link do 7 lutego, razem z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu, na adres [email protected] z dopiskiem w tytule: Konkurs GoPro.

Nagroda OSCYP GoPro Day - HERO3Plus_Black

Możliwość zdobycia cennych nagród będą mieli także osoby z umiejętnościami fotograficznymi. Najlepsze zdjęcie wykonane w trakcie dwóch dni OSCYP Snowboard Contest zdobędzie cenną nagrodę od Burton Snowboards Polska. Profesjonalny plecak fotografa Burton Resolution czeka na osobę, która do 5 lutego prześle swój najlepszy strzał z imprezy. Ocenie poddane zostaną ciekawe i kreatywne kadry – nie musisz posiadać profesjonalnego sprzętu. Parametry konkursowego ujęcia to format JPG, 72 dpi i 1000 pikseli przy dłuższym boku. Zdjęcie należy wysłać do 5 lutego na adres [email protected], dopisując w tytule wiadomości Burton Photo Contest. Oczywiście potrzebne będzie również imię, nazwisko i numer telefonu.

Nagroda Burton Best Foto - Resolution Pack

Wkrótce zostanie podana pełna lista zawodników oraz pełny harmonogram imprezy. Bieżące informacje znajdują się na oficjalnym profilu zawodów na portalu Facebook.

OSCYP Snowboard Contest 2014

Previous post

Michał "Brelok" Ligocki season 2013

Next post

Zawody Volcom Peanut Butter & Rail Jam 2014!!

The Author

Michal

Michal