Trochę zajęły nam przygotowania ale już jesteśmy gotowi do rozpoczęcia kolejnego sezonu snowboardowego! Ronin Snowboards oraz Burton Polska serdecznie zapraszają wszystkich do udziału w naszej imprezie 22 października w Oku Miasta w Katowicach.

Tym razem będziemy się bawić w sercu (a raczej oku) miasta Katowice. Klub znajduje się pośrodku ronda Gen. Jerzego Ziętka w samym centrum, dla osób spoza aglomeracji śląskiej polecam stronę klubową gdzie znajdziecie wszelkie niezbędne informacje. Przygotowaliśmy dla was dwa filmy: “Standing Sideways” Burtona i najnowszą produkcję Mep Watahy “SWAG”.

Podczas śląskiej premiery będziecie mogli zgarnąć autografy polskich riderów oraz sporo gadżetów od Burtona, BounceIT, From Froggy with Love i oczywiście Ronina.

Impreza jest otwarta, nie trzeba się wpisywać na żadną listę, wystarczy tylko przyjść. Bilety do nabycia w sklepach Kosmos Skate Shop i Burton na terenie Katowic i w samym klubie – 10 PLN w przedsprzedaży, 15 PLN w dniu imprezy.

Bawić będą nas dwa kolektywy djskie w składzie DJ Benito & Dj Prescot oraz DJ Collaps & Upalny Himself.

Startujemy 22.10 (sobota) o godzinie 21.00 Obiecano nam interesujące promocje na alkohol także szykuje się mocne uderzenie. Nie może was tam zabraknąć!!!!!!
Otwarce sezonu snowboardowego

Previous post

Hara Kiri - En voiture Simone - Pełen Film

Next post

Volcom Road Tested season 2

The Author

Justyna

Justyna

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.