W tym roku na Śląsku będzie gdzie pojeździć, bo powraca park w Bukovcu!

Przypominamy, że 2 sezony temu Parkowa Dolina miała tam dla Was bardzo przyjemny park, z na co dzień utrzymywaną dużą skocznią. W tym roku będzie jeszcze lepiej! Specjalnie na potrzeby snowparku wybudowano dodatkową linię naśnieżania i powiększono teren pod park.
Oprócz tego 250 m wyciąg będzie obsługiwał tylko park, a na 15000 mkw powierzchni będziecie mogli spodziewać się więcej przeszkód.

To nie koniec dobrych wiadomości – karnet 4-godzinny kosztuje jedynie 200 koron, a duże piwo w barze 25 koron. Wszystko to dzięki uprzejmości czeskiego ośrodka Kempaland, który znajduje się 1 km od granicy polskiej i jedynie 20 km od Wisły.

Za dostarczenie przeszkód oraz projekt i budowę parku odpowiedzialna jest Parkowa Dolina. Utrzymaniem zajmie lokalna ekipa szejperów i ratrakowych, którzy już nie mogą doczekać się żeby pośmigać w parku.

W parku znajdzie się duża skocznia (13m), 2 skocznie (5m), box 6m, gładka rura PCV, double kink i down-flat z podwójnej rurki, street rail z płaskownika, beczka i piramida.

Jeśli nie mieliście okazji odwiedzić Bukovca, możecie sprawdzić jak wyglądał park 2 oglądając edicik.

Parkówka #2 from parkowadolina on Vimeo.

Previous post

Eurotic!

Next post

Be Gypsy #3/03

The Author

Justyna

Justyna