RED_BULL_TOUR_BUS_PEZET_TOUR
Zagadka projektu Ω ujawniona! Tajemniczą gwiazdą tegorocznej trasy Red Bull Tour Bus będzie Pezet – jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich raperów. W ramach trasy Pezet Ω Tour, mobilna scena pojawi się w 8 miastach Polski, które wybiorą internauci.

W poniedziałek wieczorem internauci poznali prawdziwe oblicze Ω. Specjalny klip, nagrany do najnowszego utworu Pezeta p.t. „Ostatni Track”, zwiastuje czerwcową trasę koncertową Red Bull Tour Bus. Wraz z raperem w trasę koncertową na mobilnej scenie umieszczonej na dachu autobusu wybiorą się m.in.: Auer z kolektywu The Lordz Team oraz DJ Panda. Razem zagrają materiał z najlepszych solowych płyt Pezeta: Muzyki Klasycznej, Muzyki Poważnej i Muzyki Rozrywkowej.

fot. Lukasz Nazdraczew/Red Bull Content Pool
fot. Lukasz Nazdraczew/Red Bull Content Pool

Aby ściągnąć Red Bull Tour Bus z Pezetem na pokładzie do swojego miasta, wystarczy wziąć udział w internetowym głosowaniu na stronie www.redbulltourbus.pl, które potrwa do 26 maja. Do walki o koncert stanęło 12 miast: Olsztyn, Lublin, Warszawa, Częstochowa, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Poznań, Białystok, Szczecin. To publiczność zadecyduje, gdzie pojawi się Red Bull Tour Bus z projektem Pezet Ω Tour. Już w czerwcu odbędzie się 8 wyjątkowych koncertów w miastach, które zdobędą najwięcej głosów. Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów dobrych dźwięków i moc muzycznych emocji!

Previous post

Freeride w Gruzji w wykonaniu ekipy Ronin Snowboards

Next post

Kuba Dytkowski "na zabawie" BSSS 2013

The Author

Michal

Michal